Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Plenery fotograficzne Środy Wielkopolskiej

Plenery fotograficzne Środy Wielkopolskiej
Współczesna fotografia ślubna zmienia się bardzo dynamicznie. Moda przychodzi i odchodzi, nie pozostawiając po sobie wiele śladu a zdjęcia raz robione pozostają na zawsze. Rola fotografa jest jak widać bardzo istotna.

Warto zatem zastanowić się zanim wybierze się jakieś bardzo futurystyczne rozwiązania, ponieważ po kilku latach może się okazać, że wstydzimy się pokazać znajomym nasze zdjęcia. Jest jednak obecnie jeden trend, który wydaje się od jakiegoś czasu być uniwersalnym rozwiązaniem. Chodzi o to, by fotograf traktował Młodą Parę jak modeli podczas pokazu. Ten pomysł wart jest omówienia z fotografem. Taką sesję, stylizowaną na pozowanie przez modeli w magazynach warto wykonać w plenerze.


Ciekawe plenery w Środzie Wielkopolskiej

Środa Wielkopolska ma ten atut, że jest tam sporo ciekawych miejsc, w których takie zdjęcia będą wyglądać naturalnie. Najbardziej oczywistym miejscem jest Starówka, jednak takie zdjęcia może mieć każdy. Dlatego jeżeli chcecie mieć bardziej oryginalną sesję, warto wykorzystać fakt, że Środa ma wciąż działającą wąskotorówkę. Z tego pomysłu wyszłaby niezwykła sesja zdjęciowa. Warto pamiętać, że o ile Pani Młoda zazwyczaj jest do sesji dobrze przygotowana, ma wspaniały makijaż, to powinno się również zadbać o to, by Pan Młody nie miał się czego wstydzić. Zwłaszcza zdjęcia w plenerze wymagają tego, żeby czasem coś przypudrować, inaczej świecące się czoła zepsują nam zdjęcia.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top