Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Plenery fotograficzne Reszla

Plenery fotograficzne Reszla
W ostatnich latach typowe zdjęcia ślubne utrwala się na profesjonalnym papierze fotograficznym. Ich formą się wielkoformatowe odbitki, z myślą o których firma Kodak wytwarza specjalny papier marki Professional Endura.

To właśnie z niego powstają wysokiej klasy cyfrowe odbitki, na których utrwalone zostały zdjęcia z sesji plenerowych, wykonanych w rejonie Reszla. Może on zaoferować nowożeńcom spragnionych zdjęć z sesji plenerowych wiele interesujących lokalizacji.


Malownicze pejzaże Reszla

Na ich czele znajduje się trakt pielgrzymkowy z Reszla do Świętej Lipki, wzdłuż którego stoją lipy – drzewa zawsze stanowiły udane tło dla wielu sesji plenerowych. Samo miasto ma również wiele do zaoferowania na tej płaszczyźnie. W grę wchodzi malowniczy most gotycki, otoczony zewsząd znaczną ilością terenów zielonych. Do dyspozycji fotografa ślubnego jest w samym mieście więcej tego typu budowli nad miejscową rzeką Sajną (sama w sobie jest warta robienia fotografii ślubnych), z których każda prezentuje na swój sposób urok. Wspominając o plenerze do zdjęć w mieście, warto wspomnieć także o otoczeniu samego zamku biskupów warmińskich, pamiętający czasy krzyżackie.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top