Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Plenerowa sesja zdjęciowa w Kazimierzu Dolnym

Plenerowa sesja zdjęciowa w Kazimierzu Dolnym
Ślub i wesele są nie tylko niezwykle podniosłym wydarzeniem, ale przede wszystkim bardzo sentymentalnym i wzruszającym, któremu towarzyszy wiele emocji. Zarówno radość, łzy szczęścia, śmiech, jak i chwile wzruszenia, to wyrazy twarzy, których nie można zapomnieć.

Mimo tego, iż czas upływa w niebłagalny sposób, a nasze wrażenia zacierają się, możemy uwiecznić je na fotografiach, będących niezwykłą pamiątką. Dzięki nim, możemy nie tylko cofnąć się w czasie do najpiękniejszych dla nas chwil, ale także w każdej chwili powrócić do pięknych wspomnień.


Gdzie na ślubną sesję

Kazimierz Dolny to przepiękne stare miasteczko o niepowtarzalnym klimacie, idealnie nadające się na plenerową sesję ślubną. Wspaniała architektura, zamek i baszta, ale przede wszystkim piękna przyroda, niezwykłe krajobrazy, lasy oraz wąwozy, stworzyć mogą niezwykłą scenerię Waszych fotografii. W krajobrazie miasta dominuje Wisła, w malowniczy sposób tworząca przełom pomiędzy stromymi wyniesieniami po obu jej brzegach. Możecie uruchomić swoją wyobraźnię i sprawić sobie niezapomnianą pamiątkę, wskakując do wody. Dynamiczna i pełna ekspresji sesja zdjęciowa w rzece, z pewnością dostarczy niezwykłych efektów w postaci niepowtarzalnych zdjęć.


Wizytówki Kazimierza Dolnego

Charakterystycznym elementem Kazimierza Dolnego, są także ślady po licznych kamieniołomach, które na przestrzeni wieków eksploatowano w zboczach doliny. Dzika i urokliwa przyroda Kazimierza, wspaniałe krajobrazy, gęsta sieć wąwozów i zboczy Kazimierskiego Parku Krajobrazowego, czynią to miejsce wyjątkowym oraz stwarzają magiczny klimat ślubnych fotografii. Z Waszym fotografem możecie udać się także na rynek, który jest szczególnie upodobany przez pary młode, jako miejsce, gdzie można wykonać zdjęcia w stylu starych fotografii.


Zdjęcia w nocnej aurze

Na większym rynku, który wieczorem jest pięknie oświetlony, znajduje się charakterystyczna studnia wraz z zamkiem. Mały rynek, mimo swojej skromności, także posiada swój urok. Zdjęcia robione w studiu wyszły już dawno z mody i zostały wyparte przez oryginalne zdjęcia plenerowe, wykonywane na tle przyrody, lub też zdjęcia industrialne, na tle zabytków, opuszczonych budynków, czy też w centrum miasta. Kazimierz Dolny jest wyjątkowym miastem, pełnym urokliwych miejsc, które z pewnością posłużyć mogą, za niezwykłe tło Waszej sesji ślubnej.

Autor: Edyta Fołta

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top