Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl

Plenerowa sesja w Przemyślu

Plenerowa sesja w Przemyślu
Przemyśl to wyjątkowe miasto, które jest jednym z najstarszych miast Polski. Znajduje się w nim wiele zabytków oraz ciekawych miejsc, w których można zorganizować niezapomnianą sesję zdjęciową. Trzeba tylko wybrać odpowiedniego fotografa.

Jednym z miejsc, najbardziej upodobanych przez Pary Młode jest Rynek, otoczony kamieniczkami, z których część jest renesansowa i pochodzi z XVI-XVII wieku. W centrum Przemyśla mieści się zabytkowa Wieża Zegarowa, będąca wizytówką miasta, a zarazem ciekawym tłem zdjęć. Szczególnym miejscem jest także Zamek pochodzący z XIV wieku, który został rozbudowany i odrestaurowany w XX wieku, a także Cesarsko-królewska twierdza.
 

Oryginalne plenery w Przemyślu

Osobom poszukującym bardziej oryginalnych miejsc, polecamy ruiny fortów pancernych XIII San Rideau i XV Borek oraz fortów artyleryjskich I Salis-Soglio, XI Duńkowiczki i VIII Łętownia. Z najciekawszych obiektów sowieckich umocnień granicznych zachowała się jedyna w Polsce, zagospodarowana kaponiera 8813, mieszcząca się obok hotelu Gromada.
 

Inne godne uwagi miejsca

Miejscem zasługującym na uwagę jest także Kopiec Tatarski, który usypany jest na kształt podłużnego trójkąta o owalnej podstawie. Jest to także miejsce, które dostarcza wspaniałych widoków, a rozległa panorama Kotliny Sandomierskiej, Płaskowyżu Sańsko-Dniestrzańskiego, a także Gór Sanocko-Turzańskich i Pogórza Przemyskiego z pewnością stworzy wspaniałe tło Waszych fotografii. Pary Młode, które preferują sesję zdjęciową na tle wody, mogą udać się w okolice Doliny Sanu, gdzie wzdłuż rzeki znajduje się bogata roślinność, nadająca temu miejscu dodatkowego uroku. San w swoim górnym brzegu jest rzeką górską, a poniżej rzeką nizinną i jest zaliczany do najpiękniejszych rzek w Polsce. Wytyczono także na nim szlak wodny, nazywany "Błękitnym Sanem", który zapewnia wspaniałe widoki.
 

Tereny zielone na sesję ślubną

Wasza sesja ślubna może się także odbyć w Parku Zamkowym w Przemyślu, szczególnie pięknie wyglądającym wiosną. Wspaniała, bogata roślinność oraz stare drzewa nadają temu miejscu szczególnego uroku, stwarzając jednocześnie romantyczną scenerię. W dzielnicy Budy Małe, po drugiej stronie rzeki San, także znajduje się ciekawy Park na Lipowicy, przypominający typowe zbiorowisko leśne. Ponadto, na terenie Przemyśla wyróżniamy również Rezerwat Przyrody Winna Góra. Za miejsce plenerowej sesji ślubnej bardzo często wybierane są parki, lasy, ruiny, czy też rzeki. Przemyśl to miasto, które dostarcza Wam wielu takich miejsc. Przyroda stanowi integralną część każdego z nas i to właśnie ona nada najpiękniejszych barw, a także stworzy niezwykłe otoczenie Waszej sesji zdjęciowej.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top