Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Plenerowa sesja ślubna

Plenerowa sesja ślubna
Jeśli dokonaliście już decyzji, który fotograf wykona Wasze pamiątkowe ślubne fotografie, pomyślcie także o tym gdzie zrealizować swoją sesję. Ciekawe, nietuzinkowe zdjęcia można wykonać dosłownie wszędzie.

Ich końcowy efekt zależy przede wszystkim od kunsztu i zaangażowania fotografa. Znaczenie ma także ile serca, ekspresji i fantazji Wy włożycie w przygotowania do sesji i współpracę z fotografem. Zastanówcie się dobrze nad terminem wykonania sesji.
 

W dniu ślubu czy później?

Bardzo często pary młode decydują się przeprowadzić ją już po ślubie. Rozwiązanie to ma tą zaletę, że nie będzie „gonił” Was niepotrzebnie czas. Nie będziecie musieli martwić się o to, że goście już długo czekają na Wasz powrót. Zyskacie wystarczająco dużo czasu, by przeprowadzić sesję w kilku miejscach i udać się do tych, które są nawet znacznie oddalone od Gdyni. Dodatkowo dzięki realizacji pleneru w dniu innym niż dzień ślubu, będziecie mogli ustalić z fotografem o jakiej porze dnia wykonać zdjęcia, by światło było najkorzystniejsze. Istotną wadą może okazać się potrzeba ponownego wykonania makijażu ślubnego, fryzury oraz innych niezbędnych zabiegów. Bez względu na to kiedy zorganizujecie swój ślubny plener najważniejszym jest, abyście byli zrelaksowani i rozluźnieni podczas jego przeprowadzania.
 

Wybór odpowiednich miejsc na sesję

Lokalizację sesji również dobrze jest wcześniej przemyśleć. By zdjęcia stanowiły naprawdę wyjątkową pamiątkę możecie wykonać je w miejscu dla Was ważnym. Może to być miejsce Waszego poznania, zaręczyn, pierwszego pocałunku czy po prostu ulubiona restauracja. Jeśli jesteście osobami nienawidzącymi nudy zrealizujcie sobie szaloną sesję. Tłem dla Waszej sesji może być parking pod supermarketem, plac zabaw, salon krzywych luster, pole golfowe czy też tory kolejowe. Jeśli nie boicie się wyzwań swoje zdjęcia możecie wykonać nawet pod wodą!
 

Morskie pejzaże przez cały rok

Realizacja pleneru nad morzem może wydać się banalna, jednak nutka fantazji Waszej i fotografa z pewnością doda im oryginalności. Możecie tarzać się w piasku, skakać do wody wszystko zależy od Waszej inwencji. Gdynia to w końcu nie tylko morze. Jeśli preferujecie bardziej konwencjonalne rozwiązania możecie udać się na tereny jednego z wielu parków krajobrazowych czy też rezerwatów. Uroczych, romantycznych miejsc w Gdyni jest z pewnością wiele. To które z nich wybierzecie zależy tylko i wyłącznie od Waszej fantazji.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top