Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Plener ślubny w Pabianicach

Plener ślubny w Pabianicach
Każda para marzy o tym, by mieć piękne pamiątki ze ślubu i z wesela w postaci zdjęć. Fotografia jest bowiem taką dziedziną, która przed laty była modna, później jednak nastała era kamer wideo i zaczęła tracić na wartości, a niedawno odrodziła się na nowo.

Fotografujemy się bardzo chętnie i z wielu okazji, organizując np. sesje ciążowe, noworodkowe, komunijne, urodzinowe, a nawet bez konkretnej okazji. Najlepiej oczywiście dziedzina ta rozwija się w branży ślubnej.
 

Sesje w plenerze to dzisiaj standard

Zdjęć już nie robi się w studiu u fotografa, na sztucznym tle fototapety. Hitem ostatnich lat są sesje plenerowe, które zazwyczaj wykonywane są kilka dni po uroczystości zaślubin. Jak łatwo się domyślić – pary prześcigają się w pomysłach! Czy w Pabianicach są ku temu dobre warunki? Oczywiście, że tak! Oko doświadczonego fotografa wszędzie potrafi wyczarować wspaniałe fotki.
 

Piękna sceneria w okolicy Pabianic

Możecie na przykład udać się do renesansowego zamku krakowskich kanoników – jednego z pierwszych murowanych budynków w Pabianicach. Na pewno ciekawe fotki można zrobić też na pabianickim dworcu kolejowym, który do dziś zachował swój oryginalny wygląd. Kolejnym bardzo inspirującym miejscem jest A&A Europejski Park Rzeźby, który otoczony jest mnóstwem zieleni. W mieście znajduje się także kilka pól golfowych, na których można pokusić się o ciekawą sesję. Jeśli zdjęcia będzie wykonywał profesjonalista, na pewno poleci Wam jeszcze kilka miejsc, które ma już sprawdzone i wie, że zdjęcia stamtąd Was zachwycą.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top