Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl

Plener ślubny w Jabłonowie Pomorskim

Plener ślubny w Jabłonowie Pomorskim
Nie tak trudno jest zadbać o to aby Wasze ślubne fotografie były ciekawe i nietuzinkowe. Wystarczy tylko wyszukać odpowiedniego fotografa i w przygotowanie sesji zdjęciowej włożyć choć trochę czasu i serca.

Profesjonalny fotograf, który swoją pracę wykonuje z pasją to podstawa. Bez dobrego fotografa nie będzie udanych zdjęć. Wykonanie ciekawych ujęć jest swoistą sztuką, która wymaga odpowiedniego przygotowania, sprzętu, umiejętności i odrobiny talentu. Nie ryzykujecie utraty tak ważnych dla Was chwil wybierając pochopnie niewłaściwą osobę.


Jabłonowo Pomorskie - plener ślubny

Na to jak będą wyglądać Wasze zdjęcia macie także wpływ poprzez wybór ciekawej scenerii, która posłuży za tło i dopełni Wasze fotografie. Możecie wykorzystać swoje pomysły lub skonsultować się z fotografem, który z pewnością będzie znał kilka sprawdzonych miejsc. W Jabłonowie Pomorskim wykorzystajcie uroki krajobrazu. Piękne zdjęcia wykonacie na łące pełnej kwitnących kwiatów, w lesie czy wpośród kłosów zbóż. Wartym uwagi jest także zespół pałacowo – parkowy, dawna rezydencja rodziny Narzymskich. Klasycystyczny pałac jest w chwil obecnej w posiadaniu sióstr z Zgromadzenia Sióstr Pasterek. Otaczający go stary park z powodzeniem posłuży za tło ślubnych zdjęć.


Piękne plenery w Buku Pomorskim

Miłośnicy architektury inspiracji mogą poszukać także w pobliskim Buku Pomorskim, w którym charakterystycznymi są poniemieckie budynki z czerwonej cegły. Godnym uwagi jest także tutejszy dworzec kolejowy. Ciekawym dworcem poszczycić się także może Jabłonowo Pomorskie. W scenerii starego dworca, peronów i torów kolejowych wykonać można bardzo ciekawe ujęcia, wykorzystując chociażby linearność szyn. Planując sesję możecie wziąć pod uwagę ciekawe rekwizyty, które dodadzą zdjęciom uroku i odpowiednio je dopełnią. Nowożeńcom którzy trzymając się za rękę spacerują po peronie z olbrzymią starą walizką, fotograf z pewnością wykona wiele uroczych fotografii.


Wykorzystanie własnych zamiłowań

Pomysłem na swój ślubny plener będzie także wykorzystanie swoich pasji, zamiłowań czy zainteresowań. A może chcielibyście aby ślubne zdjęcia wykonane zostały w romantycznej scenerii która pamięta Wasz pierwszy pocałunek. Nic nie stoi na przeszkodzie abyście zabrali tam swojego fotografa. Im więcej swojej fantazji i pomysłu włożycie w zaplanowanie swojej sesji, tym bardziej osobistą pamiątką będą dla Was ślubne fotografie.

Autor: Aleksandra Zawadzka

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top