Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Planowanie zdjęć w plenerze

Planowanie zdjęć w plenerze
Dobry humor jest wskazany podczas sesji ślubnej w plenerze. Nie powinno tutaj być stresu i wtedy zdjęcia wyjdą bardzo okazale. Termin ślubu nie sprzyja w pozbyciu się emocji i dlatego warto jest rozważyć zdjęcia w innym terminie.

Wszystko będzie przebiegało sprawnie i goście nie będą musieli długo czekać na młodą parę. Mało tego, będzie to doskonała okazja również do zrobienia zdjęcia grupowego. Wspólne zdjęcia z rodzicami, świadkami, znajomymi i przyjaciółmi będą wspominane po latach z wielką radością. Do takich zdjęć po prostu warto wracać!


Radość z oglądania zdjęć po latach

Zdjęcia ślubne są szczególne i jedyne swoim rodzaju, gdyż utrwalają to co autentyczne i bliskie nam wszystkim, do czego z radością sięgamy po latach. Przypominają one ten bezsprzecznie najważniejszy dzień w życiu, a także pozwalają przeżywać jego wzruszenia po raz kolejny. Jest to bardzo ważna i piękna pamiątka, dla tego tak ważne jest dobre i odpowiednio wczesne przygotowanie. Za pomocą zdjęć utrwalają się bowiem emocje, radości, łzy szczęścia i chwile szczerego śmiechu.


Zatoka Pucka i jej możliwości

Decydując się na sesję ślubną plenerową w Jastarni można pokusić się o rejs po Zatoce Puckiej. Będzie to bardzo oryginalna sesja zdjęciowa, a towarzyszące podczas rejsu widoki będą wymarzonym tłem dla fotografii ślubnej. Z kolei bardzo malowniczym miejscem w Jastarni jest port rybacki powstały z 1928 roku. W części wschodniej znajduje się ośrodek żeglarstwa sportowego i baza płetwonurków, część zachodnia wykorzystana jest przez łodzie i kutry rybackie oraz statki żeglugi przybrzeżnej. Zdjęcia zrobione właśnie tam również będą wspaniałą pamiątką z sesji plenerowej. Pozować można również na plaży, deptaku czy obok pięknej Latarni Morskiej.


Atrakcje Jastarni warte odwiedzenia

Atrakcją Jastarni są schrony bojowe, czyli bunkry, które są pozostałością polskich umocnień z września 1939 roku. Tam również warto zrobić kilka pięknych zdjęć. Jeden z pięciu obiektów znajduje się nad samym morzem, dwa kolejne na wydmach między morzem a torami, a czwarty zaś napotkamy na wysokości kempingu "Maszoperia" nad zatoką. Ostatni piąty zlokalizowany jest we wschodniej części Jastarni zwanej Borem. Fotografie wykonać można także w Chacie Rybackiej. Jest to zachowana oryginalna budowla z końca XIX w., dwuizbowa, z typowym, rybackim wyposażeniem. Do jej budowy zostało użyte drewno z rozbitych okrętów. Jak widać na powyższych przykładach, pomysłów na sesję zdjęciową w Jastarni jest bardzo dużo. Najważniejsze, aby te fotografie przedstawiały zainteresowania i pasje młodej pary. By były także odzwierciedleniem ich wielkich marzeń w dalszym, wspólnym życiu.

Autor: Grzegorz Wieczorek

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top