Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Pierścionki zaręczynowe – tak ich nie wręczaj

Pierścionki zaręczynowe – tak ich nie wręczaj
Wszyscy, którzy planują oświadczyny i oglądają pierścionki zaręczynowe, zdążyli już zapewne usłyszeć wiele rad o tym, jak powinny wyglądać romantyczne zaręczyny i co zrobić, aby wybranka powiedziała „tak”. Dziś przedstawiamy Ci więc kilka sposobów, jak tego nie robić.

Romantyczna kolacja przy świecach, w tle słychać nastrojową muzykę, zakochani czule patrzą sobie w oczy – mogłoby się wydawać, że nie ma lepszego sposobu na wyznanie miłości i poproszenie ukochanej o rękę. I jest to prawda, pod warunkiem, że Twoja wybranka nie jest na diecie. Jeśli więc planujesz ukryć pierścionek zaręczynowy w apetycznym deserze, upewnij się najpierw, czy Twoja ukochana będzie chciała go zamówić. Jeżeli dba o linię, lepiej zaplanuj to wydarzenie w inny sposób.


Na co uważać podczas romantycznego wyjazdu

Wielu mężczyzn planuje zaręczyny podczas wyjazdu we dwoje. Jedni wybierają w tym celu romantyczną europejską stolicę – np. Paryż czy Rzym – inni proszą ukochaną o rękę na egzotycznych wakacjach, a jeszcze inni decydują się na weekendowy wyjazd niespodziankę. Bez względu na to, którą z tych możliwości wybierzesz, postaraj się, aby Twoja ukochana nie odkryła Twoich zamiarów, zanim uklękniesz przed nią i wyznasz, że chcesz spędzić z nią resztę życia. Co może zdradzić Twoje plany? Winowajcą jest niestarannie ukryty pierścionek zaręczynowy. Kobietom często udaje się znaleźć tę biżuterię we wspólnym bagażu. Jedne w takiej sytuacji mówią o wszystkim ukochanemu, inne udają, że o niczym nie wiedziały, aby go nie rozczarować i nie psuć niespodzianki. Aby więc się ona udała, dobrze ukryj pierścionek.


Jesteś pewien, że ona też lubi sporty ekstremalne?

Zaręczyny chwilę po skoku na bungee, pod wodą w czasie nurkowania, a może podczas wspólnego skoku spadochronowego? Brzmi naprawdę oryginalnie i wyjątkowo – ale tylko pod warunkiem, że Twoja wybranka tak samo jak Ty lubi sporty ekstremalne. Jeśli jednak masz choć cień podejrzeń, że nie jest to jej ulubiona rozrywka lub ma ona lęk wysokości, lepiej zrezygnuj z tego pomysłu i wybierz bardziej konwencjonalny sposób na wyznanie miłości. W przeciwnym razie stres związany z ekstremalną sytuacją może nie pozwolić Twojej przyszłej żonie cieszyć się tym wyjątkowym momentem.


Czy na pewno zrobić to przy świadkach?

Zaręczyny podczas seansu w kinie, meczu piłkarskiego, na rodzinnym obiedzie czy na koncercie ulubionej gwiazdy są gwarancją zwrócenia na siebie uwagi wszystkich dookoła. To dobry pomysł, ale tylko pod warunkiem, że wiesz, że Twoja ukochana lubi być w centrum zainteresowania i nie będzie czuła się tym speszona. Jeśli jednak jest ona nieśmiałym typem domatorki, zadbaj raczej o Waszą prywatność w tej wyjątkowej chwili i nie angażuj do niej osób trzecich.


Romantyczny rejs to nie zawsze dobry pomysł

Zachód słońca nad jeziorem, mała łódka, szampan i wy – brzmi romantycznie, prawda? Ale nie wszystkie kobiety byłyby zadowolone z takiej scenerii podczas zaręczyn. Jeśli więc wiesz, że Twoja przyszła żona nie umie pływać lub boi się głębokiej wody, lepiej pozostańcie na brzegu. Zachód słońca można przecież podziwiać również z tarasu restauracji czy podczas pikniku nad brzegiem. Będzie to równie romantyczne, ale na pewno mniej stresujące dla przyszłej panny młodej.

Artykuł powstał przy współpracy ze sklepem jubilerskim online Michelson Diamonds.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top