Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl

Piękne wspomnienia ślubne

Piękne wspomnienia ślubne
Swoje ślubne fotografie wykonać możecie zarówno w dniu ślubu jak i w terminie późniejszym. Bardzo często młode pary decydują się jednak na to drugie rozwiązanie. Powodem jest to, iż dzięki takiemu rozwiązaniu zyskują więcej czasu, by udać się w kilka miejsc, nawet znacznie oddalonych od miejsca lokalu w którym organizowane jest wesele.

Na pewno zdjęcia wykonane w różnych okolicach miasta jeszcze bardziej urozmaicą każdą sesję ślubną. Pamiętajcie, że zdjęcia ślubne to najcenniejszy prezent, jaki sami możecie sobie sprawić. Przecież do tych fotografii możecie wrócić nawet za kilkadziesiąt lat, a także pokazać je Waszym dzieciom, wnukom, przyszłym i teraźniejszym znajomym.


Usługa fotografii ślubnej

Dlatego warto odpowiednio przygotować się do tego wydarzenia. Dobry fotograf wspaniałe zdjęcia ślubne potrafi wykonać w każdych warunkach i w dowolnym miejscu. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, by sesję zrealizować w wybranym przez Was miejscu. My podpowiadamy, gdzie warto skierować swoje kroki, jeśli zdecydujecie się na taką sesję w Libiążu.


Libiąż - plenery ślubne

W ostatnim czasie na terenie Libiąża otwarto kilka parków. Jest to na pewno dobra wiadomość dla wszystkich miłośników przyrody. I tak warto na pewno udać się do głównego parku libiąskiego- Parku Młodości, który znajduje się przy alei Jana Pawła II. W parku tym zdjęcia ślubne możecie wykonać chociażby na tle zegara wodnego, a także licznych kaskad wodnych. Również właśnie tam znajduje się pomnik Jana Pawła II pobłogosławiony przez Metropolitę Krakowskiego Stanisława Kardynała Dziwisza. Pozostałe parki umieszczone są przy ulicy Górniczej, na Placu Zwycięstwa oraz park przy ulicy Chrzanowskiej. Z kolei młode pary, dla których historia nie jest obojętna, zachęcamy do zrobienia kilku zdjęć na tle licznych pomników. Do takich można zaliczyć pomnik Poległym za Wolność i Lud, Wdzięczności dla Armii Radzieckiej, Partyzantów, Tadeusza Kościuszki czy Jana Pawła II.


Na tle zabytków

W Libiążu położonych jest również wiele zabytkowych budowli. Na pewno fotografie można wykonać w Neogotyckim kościele p.w. Przemienienia Pańskiego. Kościół ten został wybudowany w latach 1904 - 1911 według projektu bardzo znanego polskiego architekta - Teodora Talowskiego, który był zwolennikiem stylów historycznych, rysownikiem i specjalistą w opracowywaniu skrajnie romantycznych fasad. Piękne historyczne tło dla Waszych zdjęć ślubnych będą również stanowić domy przy ulicy Floriańskiej, Sienkiewicza, Flasińskiego, Armii Krajowej i Długosza. Na pewno spośród wielu możliwości wybierzecie te, które Wam najbardziej odpowiadają. A jest w czym wybierać. Ważne, by ta decyzja była dobrze przemyślana, bowiem tylko wtedy będziecie dobrze czuć się w danym miejscu podczas sesji ślubnej.

Autor: Grzegorz Wieczorek

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top