Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Piękne wspomnienia - zdjęcia ślubne

Piękne wspomnienia - zdjęcia ślubne
Wszelakie prezenty ślubne są niezwykle cenne, ale zwykle się o nich zapomina za kilka lat. Kwiaty usychają, przedmioty codziennego użytku psują się. Pozostają jedynie wspomnienia i album ze zdjęciami.

Aby te wspomnienia nie były jedynie ulotne, sięga się do fotografii ślubnych. Właśnie po kilku czy kilkunastu latach te zdjęcia nabierają na wartości, przypominają wielkie uczucie towarzyszące młodej parze na początku wspólnej drogi. Ważne jest zatem. Zdjęcia były oryginalne i piękne.


Pamiątkowe zdjęcia ślubne

Wszelakie prezenty ślubne są niezwykle cenne, ale zwykle się o nich zapomina za kilka lat. Kwiaty usychają, przedmioty codziennego użytku psują się. Pozostają jedynie wspomnienia. Aby te wspomnienia nie były jedynie ulotne, sięga się do fotografii ślubnych. Właśnie po kilku czy kilkunastu latach te zdjęcia nabierają na wartości, przypominają wielkie uczucie towarzyszące młodej parze na początku wspólnej drogi. Ważne jest zatem. Zdjęcia były oryginalne i piękne. Na pewno młoda para musi wybrać scenerię do zdjęć. Oczywiście młodzi mogą o to poprosić fotografa, jednak sami tez muszą mieć jakikolwiek plan. Warto zatem obejrzeć najpierw zdjęcia innych par i wtedy być może nastąpi odpowiednia decyzja. Tak naprawdę od fotografa dużo zależy i ten wybór nie powinien być zbyt pochopny.


Historyczne miejsca

Miłośników historii, pragnących pozować do ślubnych zdjęć w historycznej scenerii, zapraszamy do wyprawy do Teatru Starego, zbudowanego w XIX wieku. Jest to najstarszy tego typu obiekt w Polsce. Zdjęcia można również wykonać na tle Zamku Lubelskiego czy Kaplicy Trójcy Świętej. W Lublinie jest również mnóstwo kamienic staromiejskich, np. Klonowica, Chociszewska, Pod Lwami, Muzyków, Grodzka, Złota, Rybna. W śródmieściu znajdziemy kilka pięknych parków miejskich, m.in. Ogród Saski, z neogotyckim „domkiem odźwiernego” i kapliczką. Również zdjęcia na tle pałaców Czartoryskich, Paryskich, Potockim czy Sobieskich będą wspaniałą pamiątką i wspomnieniem.


Coś dla pasjonatów przyrody

Natomiast miłośników przyrody zapraszamy do Ogrodu Botanicznego. Oryginalnym pomysłem na zdjęcia będzie zapewne wyjazd nad Zalew Zemborzycki. Jest zbiornikiem retencyjnym wybudowanym w 1974 roku na rzece Bystrzycy, położonym w granicach miasta Lublina. Zajmuje obszar ok. 278 ha. Zapewne fotografie w tak pięknym i malowniczym miejscu na trwałe zostaną zapamiętane przez nowożeńców. Liczymy na to, że ten artykuł pomógł Państwu w dokonaniu odpowiedniego wyboru. Niech te piękne chwile będą na zawsze zapamiętane poprzez wykonanie wspaniałych i oryginalnych fotografii.

Autor: Grzegorz Wieczorek

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top