Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Paznokcie ślubne - jakie wzory i kolory wybrać?

Paznokcie ślubne - jakie wzory i kolory wybrać?
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Przygotowania do ślubu to z pewnością niezwykle stresujący moment dla każdej Panny Młodej.

Zwykle jest ona mocno zestresowana, a także często dokucza jej bezsenność, gdyż martwi się o to, by wszystko dopięte było na ostatni guzik. Oczywiście przygotowania obejmują także wykonanie perfekcyjnego makijażu czy ślubnego upięcia. Niemniej jednak niezwykle ważna w dalszym ciągu pozostaje kwestia odpowiedniego manicure. Tak więc jakie wzory i kolory wybrać, kiedy chcemy wykonać ślubny manicure? Tego dowiecie się z dzisiejszego artykułu, który powstał we współpracy z portalem PazurkoweLove.pl!

Paznokcie ślubne- najnowsze trendy

Nie da się ukryć, że trendy w modzie ślubnej, podobnie zresztą jak trendy w ślubnym manicure zmieniają się dynamicznie. Niemniej jednak paznokcie na ślub w dalszym ciągu powinny idealnie wpisywać się w styl i powagę tej wyjątkowej sytuacji. Obecnie jednak odchodzi się od staromodnego przekonania, że manicure na ślub musi być utrzymany w białym kolorze. Do trendów powróciły bowiem delikatne pastele, a także i czerwień- dla nieco odważniejszych Panien Młodych. Co więcej do łask powracają również różnego rodzaju zdobienia, które będą pięknie połyskiwać i zdobić dłonie.

Paznokcie na ślub- na jakie kolory postawić?

Z pewnością każda Panna Młoda dość długo zastanawia się, na jakie kolory postawić podczas manicure ślubnego. Otóż z całą pewnością odradza się zastosowanie neonowych lakierów hybrydowych. Pamiętajmy bowiem, że ślub jest wyjątkową okazją, a nawet w przypadku manicure obowiązują pewne zasady. Tak więc na jakie kolory warto się zdecydować? Przede wszystkim na topie utrzymują się wszelkiego rodzaju beże i pastele. Panny Młode z powodzeniem mogą wybierać pastelowy róż, a nawet delikatną miętę. W przypadku, kiedy chcemy by nasz ślubny manicure stał się o wiele bardziej wyrazisty, wówczas zgaszona, winna czerwień, będzie idealnym rozwiązaniem. Pamiętajmy jednak, by na paznokciach " nie działo się" zbyt dużo. Co więcej manicure ślubny można również wykonać w różnych odcieniach szarości, a także w kolorze lawendowego fioletu. Niemniej jednak Panna Młoda, z zachowaniem pewnych schematów i zasad, może zdecydowanie wybrać takie kolory, w których to ona czuje się najlepiej i jednocześnie najpewniej.

Manicure ślubny- jakie wzory wybrać?

Oprócz kolorów, w przypadku manicure ślubnego równie ważne stają się także wzory. Paznokcie w jednolitym kolorze mogą bowiem nie zadowalać swoim efektem Panny Młodej, więc może ona śmiało zdecydować się na zdobienia. Jeśli chodzi o najpopularniejszy wzór manicure ślubnego, to trzeba przede wszystkim wymienić french. To swoista klasyka gatunku, która świetnie prezentuje się w każdej sytuacji. Niemnie jednak niezwykle ciekawym rozwiązaniem stały się również delikatne motywy roślinne, a w przypadku ceremonii ślubnych, które odbywają się w sezonie zimowym, panie chętnie ozdabiają swoje paznokcie wzorami śnieżek. Warto pamiętać, że wzory w manicure ślubnym powinny być raczej delikatne i utrzymane w stonowanej konwencji. Warto więc zrezygnować w tym wypadku z przepychu, na rzecz klasycznej elegancji i wytworności.

Ślubne paznokcie - jakie ozdoby?

Panny Młode śmiało mogą stawiać na ozdoby do paznokci. Najpopularniejszymi z nich są pyłki do paznokci, które pozwalają na nadanie interesujących efektów i dają ogromne możliwości w zakresie stylizacji (sprawdź też: jak nakładać pyłki na paznokcie). Dzięki nim paznokcie mogą stać się błyszczące, jednak w dalszym ciągu będą one odpowiednio dopasowane do danej okazji. W modzie są również niewielkie cyrkonie i połyskujące zdobienia. Niemniej jednak nie mogą być one zbyt przytłaczające. Bardzo ciekawym zabiegiem w zakresie ślubnego manicure, jest ozdabianie jednego lub dwóch paznokci białym czy też srebrnym brokatem. Z pewnością dodaje to blasku oraz subtelnie podkreśla piękny manicure. Będzie on w szczególności pasował do sukien ślubnych, na których również można znaleźć brokatowe zdobienia. Panny Młode jednak powinny pamiętać, że jest to ich wielki dzień, więc z zakresie manicure ślubnego powinny stawiać na to, w czym czują się względnie bezpiecznie i pewnie. One same wiedzą najlepiej jakiego efektu oczekują, więc ostateczna decyzja należy do nich.

Artukuł sponsorowany

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top