Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Pamiątkowe fotografie

Pamiątkowe fotografie
Udana fotografia ślubna to taka, w której stworzenie fotograf zaangażował się całkowicie. Tutaj bowiem nie ma miejsca na półśrodki. Od tego fachowca wiele zależy, więc jego wybranie powinno być bardzo dobrze przemyślane.

Nie jest to jedyny sekret udanych zdjęć, bo po każdej sesji zdjęciowej (plenerowej jak i robionej w pomieszczeniach) trzeba usunąć nieudane zdjęcia a jeszcze inne poddać drobnej korekcie.


Bogata oferta fotografii ślubnej

Fotografia ślubna powinna być kolorowa, zatem odradza się nadawania czarno-białej tonacji zdjęciom aby nie były zbyt poważne (ślub i wesele mają radosną wymowę) i nie przypominały zdjęć robionych na pogrzebie. Istotny jest także należyty dobór chwili wykonywania zdjęć oraz miejsce sesji zdjęciowej (co ma istotne znaczenie w przypadku wypadów w plener). Łapy oferują wiele ciekawych miejsc do uwieczniania nowożeńców na fotografii ślubnej.


Piękne miejsca w Łapach

Otoczenie kościoła pod wezwaniem świętego Piotra i Pawła jest udanym miejscem w Łapach, jeśli chodzi o możliwość przeprowadzenia ślubnej sesji w plenerze. Na szczególną uwagę zasługuje brama wejściowa. Prócz tego można zrobić zdjęcia ślubne wzdłuż szlaków pieszych pod miasteczkiem. Pleneru do robienia fotografii można szukać w razie potrzeby również w pobliskim Białymstoku (Łapy to część aglomeracji białostockiej).

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top