Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Pamiątka pięknych chwil

Pamiątka pięknych chwil
Zdjęcia ślubne kojarzą Nam się z uchwyceniem szczęścia, a także zatrzymaniem ulotnych chwil, które będą wspominane przez wiele lat. Najpiękniejsze są fotografie, na których panują prawdziwe emocje, w postaci entuzjazmu, radości i optymizmu.

Nasze gesty i mimika tworzą niesamowitą atmosferę, a zarazem odgrywają bardzo ważną rolę podczas zdjęć. To właśnie zdjęcia stwarzają Nam możliwość zatrzymania czasu, w chwili, szczególnie dla Nas ważnej, która wywołuje w Nas mocne, pozytywne emocje. Jedną z takich chwil jest ślub i wesele, z których niezatarte wspomnienia pragniemy zachować w pamięci na długi czas.


Wspaniałe momenty uchwycić na zawsze

Są takie chwile w życiu człowieka, które chciałoby się przeżywać wiecznie, rozkoszować się nimi i zatrzymać czas podczas ich trwania. Jednak z biegiem lat obraz nawet najpiękniejszych chwil zaciera się i staje się niemożliwy do odtworzenia, bez zniekształceń oraz zbędnych dodatków, dokładnie tak, jak one przebiegały. Istnieją jednak sposoby uwiecznienia wyjątkowych wydarzeń, tak aby móc powrócić do nich w przyszłości. Nie należy się zatem dziwić, że większość młodych par jeszcze na długi czas przed ślubem rozpoczyna poszukiwania tej odpowiedniej osoby, która o to zadba, a mianowicie profesjonalnego fotografa.


Dąbrowa Górnicza - plenery ślubne

Ważny jest jednak pomysł na sesję. Obecnie coraz częściej odchodzi się od studyjnych zdjęć, wykonywanych na sztucznym tle. Wiele par decyduje się na sesję w plenerze, która w dzisiejszych czasach stwarza wiele możliwości na uzyskanie wyjątkowej pamiątki, w postaci pięknych zdjęć. Jeśli planujecie Wasz ślub w Dąbrowie Górniczej, to możecie już wcześniej zastanowić się, gdzie moglibyście się udać z fotografem. Jednym z ciekawych miejsc jest Dolina Białej Przemszy, znajdująca się w Okradzionkowie, jednej z dzielnic miasta. Zdjęcia na tle rzeki, lub też w samej wodzie charakteryzują się dużą ekspresją i stanowić mogą niezwykłą ozdobę w Waszym albumie ślubnym.


Oryginalne pomysły

Coraz częściej pary młode wybierają za miejsce swojej sesji nietypowe okolice. Obecnie widok pary młodej w opuszczonej kamienicy, ruinach budynku, lub też na dworcu kolejowym, nie dziwi już nikogo. W Dąbrowie Górniczej, również możecie wykonać nietypowe zdjęcia na Dworcu kolejowym Dębliński, który powstał na początku XX wieku. Pary preferujące zdjęcia na tle zieleni, mogą udać się z fotografem do Parku miejskiego "Zielona". Alejki stanowiące ostoję dla wielu gatunków drzew, znajdująca się tu fontanna oraz budynek okrąglaka, z pewnością stworzą piękną scenerię Waszych zdjęć. W południowo-wschodniej części parku wyróżniamy także uroczysko, będące ścieżką dydaktyczną, ukazująca bogactwo występującej w tym miejscu flory i fauny. Wystarczy odrobina fantazji, szaleństwa oraz zaangażowania, aby w nawet najbardziej nietypowym miejscu uzyskać wyjątkowe zdjęcia. Profesjonalny fotograf, powinien być otwarty na każdą Waszą propozycję, gdyż ślub jest jedynym i wyjątkowym dniem w Waszym życiu, w którym możecie dać ponieść się wyobraźni i spełnić swoje marzenia.

Autor: Edyta Fołta

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top