Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Pamiątka najpiękniejszych chwil

Pamiątka najpiękniejszych chwil
Zdjęcia powinny stanowić nie tylko pamiątkę, ale swoiste dzieło sztuki. Cechować powinien je nie tylko profesjonalizm, ale także indywidualny charakter. Liczy się także fantazja oraz odpowiedni pomysł.

Obecnie coraz częstsze są bardzo nowatorskie pomysły, które wiążą się na przykład z sesją plenerową w miejscu, gdzie na co dzień widok pary młodej jest rzadkością. Szalone i zwariowane ujęcia są coraz bardziej pożądane, lecz ważne jest, aby zachować cienką granicę pomiędzy sztucznością a naturalnością.


Wybór wymaga czasu

Bardzo ważny jest wybór odpowiedniego fotografa. Należy pamiętać, iż pojęcie profesjonalisty, jest dość szeroko pojętym znaczeniem. Ważne jest, aby osoba, która utrwala Waszą ceremonię ślubu, wykonywała to nie tylko w celach zarobkowych, ale także z zamiłowania. Trzeba również wziąć pod uwagę, że najlepsi fotografowie otrzymają zlecenia z dużym wyprzedzeniem, dlatego tak ważne jest aby poświecić swój czas już dużo wcześniej, aby znaleźć odpowiednią osobę. Niektóre pary są w stanie zapłacić znacznie wyższą cenę, aby jakość usług była naprawdę zadowalająca. Ślub jest bowiem jedną z najważniejszych chwil w życiu, więc nie należy ryzykować zatrudniając amatora do robienia zdjęć czy fotoreportażu. Ani ślubu, ani wesela nie da się powtórzyć, dlatego nie ma tutaj mowy o żadnych pomyłkach.


Fotografie ślubne i studyjne

Zdjęcia w zakładach fotograficznych, które dają nam możliwość wyboru światła oraz tła, a także gwarantują ściśle określone efekty nadal cieszą się powodzeniem, lecz coraz częściej pary wybierają się z fotografem w plener, który stwarza wiele więcej możliwości. Sceneria przyrody oraz oblicze natury wzbudzają pozytywne emocje oraz sprawiają, iż para czuje się znacznie swobodniej przed obiektywem, a stres zmniejsza się w dużej mierze. Modne stały się także zdjęcia industrialne, na których tło tworzą piękne zabytki, lub tez starówka miasta. Wykonać ją można przed ślubem, w czasie wesela, lub już po uroczystościach. Decydując się na sesję plenerową powinniśmy nie tylko szczegółowo zapoznać się z ofertą fotografa, ale także dowiedzieć się jaki jest czas oczekiwania na sesję. Warto także ustalić miejsce wykonywania zdjęć, ich charakter oraz klimat, który Wam odpowiada.


Bielawa miastem ślubów

Osoby planujące swoją sesję zdjęciowa w Bielawie, powinny już wcześniej zastanowić się nad miejscami, w których mogłaby się ona odbyć. Romantyczną scenerię może stworzyć Park Miejski, który znajduje się w samym centrum miasta, w pobliżu pałacu Sandreckich. Piękne aleje przecinające park we wszystkich kierunkach, specjalne oświetlenie oraz staw z małą wyspą po środku, z pewnością przyczynią się do niezwykłego klimatu Waszych fotografii.


Inne miejskie plenery

W mieście tym, zdjęcia możecie wykonać również wzdłuż potoku Bielawica, a także na tle późnorenesansowego dworu obronnego, wzniesionego w 1598 roku. Jeśli preferujecie zdjęcia industrialne w centrum miasta, to ciekawym obiektem jest również pomnik sowy, mieszczący się w centrum Bielawy na placu Wolności. Z fotografem możecie udać się także na Górę Parkową, będącą jednym ze Wzgórz Bielawskich, położonym w środkowej części miasta. Doskonałe położenie Bielawy, na Przedgórzu Sudeckim, u podnóża Gór Sowich, a także bielawskie atuty w postaci gór, lasów i wody, bez wątpienia spełnią Wasze oczekiwania i stworzą wyjątkową scenerię pięknych zdjęć ślubnych, które wzbogacą Wasz album.

Autor: Edyta Fołta

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top