Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl

Organizacja ślubu - planery ślubne i teczki na dokumenty

Organizacja ślubu - planery ślubne i teczki na dokumenty
Być może właśnie teraz zaczynasz planować swój ślub i wesele. Jak to wszystko ogarnąć? Jak nie zbłądzić w gąszczu ofert i możliwości? Kiedy zacząć szukać sali, fotografa czy zespołu? Czym kierować się przy wyborze sukni czy dekoracji? Poniższy artykuł odpowie na te i inne pytania, które stawiają sobie wszyscy przyszli nowożeńcy.

Stało się. Romantyczne zaręczyny już za Wami. Cudowne chwile tylko we dwoje, wyznania miłości i upragniony pierścionek. Jesteście teraz narzeczeństwem i możecie zacząć planować swoje wymarzone przyjęcie. Stoicie przed ważnym, ale również przyjemnym zadaniem. Przyjemnym, o ile wszystko odpowiednio zorganizujecie i zaplanujecie.

Od czego zacząć?

Organizacja ślubu i wesela to nie lada wyzwanie. Na początku trzeba załatwić sporo formalności, takich jak termin w urzędzie/kościele, niezbędne dokumenty, zaświadczenia czy zgody. Następnie trzeba zabrać się za wybór idealnej sali weselnej, odpowiedniego zespołu lub DJ-a, a także fotografa oraz kamerzysty. Do tego pozostaje jeszcze wybór sukni, garnituru, dekoracji, samochodu ślubnego oraz atrakcji dodatkowych dla gości. Sporo tego, prawda?

Planowanie pod kontrolą

Aby ułatwić sobie poruszanie się w gąszczu ślubnych sprawunków, warto skorzystać ze specjalnie przygotowanych na tę okoliczność planerów ślubnych. Czym jest planer ślubny? To rodzaj notatnika, w którym nie dość, że możecie zanotować najważniejsze rzeczy związane z tym wielkim dniem, to również możecie korzystać z sugestii organizacyjnych oraz inspirować się zamieszczonymi tam wskazówkami.

 

Z takim planerem łatwo rozplanujecie wszystkie działania związane z organizacją ślubu i wesela, rozdzielicie pomiędzy sobą najważniejsze zadania, a także będziecie mieć kontrolę nad postępami. W tym ślubnym organizerze znajduje się także dodatkowe miejsce, w którym schowacie najpotrzebniejsze wizytówki czy bieżące dokumenty. Planer wyposażony jest też w wygodną gumkę, w której umieścicie długopis, który w ten sposób zawsze będzie pod ręką:

 

Pamiętaj o dokumentach

Przeraża Was ilość piętrzących się dokumentów związanych z Waszym wielkim dniem? Martwicie się o to, żeby nie zapodziać gdzieś umowy z salą czy najważniejszych ustaleń związanych z sesją fotograficzną oraz filmem ślubnym? To zrozumiałe. Nikt nie przepada za biurokracją, a jednak od czasu do czasu każdy z nas ma z nią w jakimś stopniu do czynienia. Przy okazji organizacji ślubu i wesela warto zebrać wszystkie ważne umowy i formularze w jednym miejscu. Do tego świetnie mogą się przydać personalizowane teczki na dokumenty. Teczki są w rozmiarze A4, zatem można do nich łatwo zmieścić wszystkie pojawiające się w toku przygotowań dokumenty. Wygodna teczka to wprost niezbędny element ślubnych przygotowań:

Wiecie już jak skutecznie zadbać o warstwę organizacyjną Waszego przyjęcia. Wszystkie formalności będą dopięte na ostatni guzik z użyciem planera ślubnego a najważniejsze dokumenty bezpieczne schowane w jednej teczce. Nie traćcie więc czasu i pędźcie przeglądać listę rzeczy do kupienia. Chcielibyście kupić winiety na stoły, gustowne dekoracje ślubne, a nawet gadżety na wieczór panieński czy prezenty dla rodziców w jednym miejscu? To jest możliwe! Zerknijcie na ofertę ŚlubneZakupy.pl i cieszcie się bogatym wyborem i zaoszczędzonym czasem!

 

Artykuł sponsorowany

 

 

 

 

 

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top