Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Organizacja modnego i pięknego ślubu

Organizacja modnego i pięknego ślubu
Ile ludzi tyle opinii, marzeń, oczekiwań i upodobań. Podobnie ma się z organizacją ślubu i wesela, która przysparza dylematów wszystkim młodym parom. Niewątpliwie rozmach i poziom uroczystości zależy od zasobności portfela młodych czy ich rodziców, ale nie musi tak być zawsze.

Sporo uwagi zwykło przykładać się do tego, by ślub wyglądał jak najbardziej okazale i zorganizowany był z wielką pompą. Oczywiście, nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ dzień, w którym bierzemy ślub z całą pewnością jest jednym z najważniejszych, o ile w ogóle nie najważniejszym dniem w całym naszym życiu.


Wielkie wesele z pompą

Wyrazem pragnienia możliwie jak największego uczczenia tego momentu jest także zwyczaj wyprawiania wielkiego przyjęcia, jakim jest wesele, które ma uświetnić te niepowtarzalne chwile. Osoby, które obserwują branżę ślubną zauważają, że organizowane wesela są coraz większe, a ich organizacja pochłania coraz większe nakłady finansowe. Ślub powinien oczywiście być taki, ponieważ jest punktem zwrotnym w naszym życiu, a wesele na pewno należy do chwil, kiedy odczuwamy największą radość – to w końcu od tej chwili jesteście nierozerwalnie złączeni z naszą drugą połówką – ukochaną osobą, dlatego też warto ten dzień należycie uczcić, nie oszczędzając na tym.


Coś za coś

Świat dziś stoi dla nas otworem, dlatego młodzi nierzadko zamiast wydawać tysiące złotych na uroczystość dla 100 osób, wolą wydać je na jakąś egzotyczną podróż poślubną. Tym samym mogą razem spędzić trochę magicznego czasu zanim zaczną wspólne, codzienne, pełne trosk życie. Niektórzy też wolą ślub i małe ale gustowne przyjęcie w klimacie na przykład greckim czy lat 60-tych niż staropolską potańcówkę dla rodziny, której nie widzieli od lat.  Zdjęcia ślubne w określonej stylistyce będą na pewno niebanalne i oczarują wszystkich, którzy na przyjęcie nie zostali zaproszeni. Dla niektórych więc jakość i perfekcja  są znacznie ważniejsze niż ilość gości weselnych i prezentów. Dla takich osób powstały firmy zajmujące się kompleksową organizacją  takich uroczystości.


Oczekiwania na ten dzień

Przez wiele długich miesięcy przygotowywaliście się do wielkiego wydarzenia, którym jest wstąpienie w związek małżeński. Na pewno był to bardzo napięty okres, być może kilka razy wystąpiła między Wami różnica zdań. Szczęśliwie jednak dobrnęliście do końca przygotowań.Prawie wszystko dopięte jest na ostatni guzik, już za kilka dni złożycie sobie przysięgę małżeńską, a później razem z Waszymi gośćmi będziecie bawić się na weselu.


Ostatnie kilka dni

Teraz jednak czeka Was jeszcze kilka dni nerwówki. W zależności od tego, czy w miejscu, gdzie mieszkacie, jest taki zwyczaj, na środę lub czwartek możecie zaplanować odwiedziny u znajomych i krewnych z ciastem weselnym. Jeśli macie jeszcze jakieś wątpliwości, zadzwońcie do właściciela sali weselnej, florystyki, zespołu muzycznego (lub didżeja), fotografa i kamerzysty. W piątek panna młoda powinna zadbać o paznokcie i ostatecznie zadbać o cerę, bo w sobotę może być już na to zbyt mało czasu. W piętek koniecznie idźcie wcześnie spać, bo sińce pod oczami z pewnością nie przyczynią się do pięknego wyglądu.


Nadszedł ten dzień

Największe zamieszanie rozpocznie się jednak w sobotni poranek. Na pewno pojawi się jeszcze wiele rozterek, pytań i wątpliwości. Postarajcie się jednak podejść do wszystkiego na luzie. Weźcie pod uwagę, że bardzo starannie przygotowywaliście się do tego, co za chwilę ma się wydarzyć. Na pewno zrobiliście to najlepiej, jak tylko potrafiliście, nie ma zatem sensu zamartwiać się, że coś nie wyjdzie. To Wasz wielki dzień, zapomnijcie o stresie i bawcie się dobrze!

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top