Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Opole - lokal na Wasze wesele

Opole - lokal na Wasze wesele
Przedślubne przygotowania czekają każdą przyszłą Parę Młodą. Ich pierwszym punktem jest wynajęcie odpowiedniej sali, która pomieści wszystkich gości oraz dostarczy miejsca do wspaniałej, niezapomnianej zabawy. Jeśli planujecie duże wesele w Opolu i poszukujecie miejsca, dysponującego dużymi, przestronnymi salami, warto pomysleć o Restauracji Villa Młynówka.

Lokal dysponuje aż czterema salami, do których należą największa Sala Złota, mieszcząca do 220 osób oraz mniejsza Sala Łososiowa, Niebieska i Zielona. Jeśli jednak chcielibyście zaskoczyć swoich gości bardziej nietypowym wystrojem, doskonałym miejscem jest Restauracja Aquarelle w Opolu. Jej wnętrze wyposażone jest w osiem dużych akwariów oraz dwie klimatyzowane sale, na których możecie zorganizować przyjęcie dla 140 osób.
 

Wspaniałe miejsce na mniejsze przyjęcia

Wyjątkową atmosferę i stylowe wnętrza Waszej uroczystości może zapewnić także Restauracja Czardasz. Do dyspozycji przyszłych Par Młodych lokal oddaje największą Salę główną, posiadającą przestronny parkiet taneczny oraz niewielką scenę. Jest to szczególnie ważne, gdyż połączenie sali jadalnej z taneczną zapewni lepszą zabawę Waszych gości. Restauracja Czardasz to także odpowiednie miejsce, dla osób, pragnących zorganizować mniej liczne przyjęcie, gdyż posiada też mniejszą salę bankietową, a także salę barową oraz czerwoną, przeznaczoną dla osób ceniących sobie bardzo kameralną formę.
 

Inne wyjątkowe miejsca

Parom poszukującym na swoją uroczystość weselną miejsca o kameralnej i zacisznej atmosferze, które różni się od dużych, sieciowych hoteli, polecamy zapoznanie się z ofertą Villi Park. Wyjątkowy klimat tego miejsca, niezapomniane wrażenia estetyczne i kulinarne oraz obsługa na najwyższym poziomie z pewnością zapewnią niezapomniane wspomnienia zarówno Wam, jak i Waszym gościom. Lokal dysponuje trzema salami bankietowymi, tarasem, grillem oraz letnią altaną. Wybór sali weselnej uzależniony jest od charakteru wesela. Jeśli planujecie bardziej kameralny charakter Waszej uroczystości to odpowiednim miejscem będzie Hotel Restauracja Regius, którego oferta zawiera zarówno małe bankiety na 20 - 30 os, jak również salę balową dla ponad 100 osób. Profesjonalną obsługa oraz wytrawna kuchnia z pewnością zapewnią niezapomnianą atmosferę na Waszym weselu.
 

Inne lokale z bazą noclegową

Parom poszukującym miejsca na wesele, które także posiada bazę noclegową, polecamy Zajazd Ali Baba. Jest to obiekt z tradycjami, dysponujący nie tylko salą dużą mieszczącą 135 osób, małą i bankietową, ale także trzydziestoma miejscami noclegowymi, będącymi miejscem odpoczynku dla gości, którzy przyjechali na Waszą uroczystość z dalekich stron. Miejscem posiadającym miejsca noclegowe jest także Restauracja Pensjonat "Anna", oferująca zarówno hotel jak i restaurację.
 

Wiele możliwości organizacji wesela w Opolu

Opole to miasto gdzie znajdziecie wiele restauracji, hotelów oraz domów weselnych, oferujących organizację wesela. W pobliżu miasta również znajduje się wiele ciekawych miejsc, nad którymi warto się zastanowić. Należą do nich między innymi Pałac we Frączkowie, który specjalizuje się w kompleksowej organizacji przyjęć weselnych dla maksymalnie 150 osób. Ponadto, przy sprzyjającej pogodzie miejsce to oferuje także możliwość zorganizowania przyjęcia w pięknym pałacowym ogrodzie. Ciekawym miejscem jest też Restauracja Nad Stawem, mieszcząca się w Bogacicy i posiadającą nowoczesną, przestronną salę z tarasem, sąsiadującym bezpośrednio ze wspaniałym stawem z wyspą na środku. W Opolu i okolicach istnieje wiele miejsc, w których możecie zorganizować wesele w różnym stylu, stwarzając pasujący Wam i gościom klimat imprezy. Warto jednak pamiętać iż, miejsce w którym przyjmiemy gości, niewątpliwie wpłynie na Wasz wizerunek w ich oczach.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top