Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Olsztyn - Gdzie zorganizować wesele?

Olsztyn - Gdzie zorganizować wesele?
Olsztyn oferuje wiele ciekawych miejsc na wesele. Od karczm po piękne restauracje, oto subiektywny przegląd atrakcyjnych miejsc na wesele w Olsztynie. Wybór miejsca na wesele to bardzo ważna kwestia. Zależna jest ona zarówno od naszych gustów i preferencji, charakteru uroczystości, jak również od zasobności naszego portfela. Obecnie istnieje coraz więcej firm oferujących organizację wesel, zarówno tych tradycyjnych, jak i nietypowych, stylowych, czy też wzbogaconych dodatkowymi atrakcjami.

Także na terenie Olsztyna i w jego okolicach znajduje się wiele firm, restauracji i lokali, zajmujących się tego typu działalnością. Jeśli pragniecie zaskoczyć Waszych gości wspaniałą zabawą w wyjątkowym miejscu z dodatkowymi urozmaiceniami, to warto wybrać Stajnię Janczar w Barczewie, niedaleko Olsztyna. Lokal zapewnia różnego rodzaju atrakcje w postaci występów zespołów ludowych, walk rycerskich, przejażdżek bryczką, ognisk, czy też pokazów sztucznych ogni. Jest to gospodarstwo agroturystyczne, położone wśród pięknych lasów nad malowniczym jeziorem Wadąg w odległości 10 km od Olsztyna. Ponadto znajdują się tutaj także stadnina koni i mini zoo, będące dodatkową atrakcją dla dzieci, a także jezioro na wyciągnięcie ręki. Wesele zorganizowane w tym lokalu ma charakter wiejski, zapewnia wiele atrakcji, a Para Młoda zamiast samochodem, może udać się do kościoła bryczką.
 

Staropolskie wesele

Jeżeli szczególnie interesuje Was klimat staropolski, doskonałym miejscem jest Karczma Jana. Lokal zapewnia niezrównany klimat oraz wnętrze, które oparte jest głównie na starym drzewie i kamieniu, co w połączeniu z pamiątkami z minionych czasów z pewnością spowoduje, iż zarówno Wy, jak i Wasi goście poczujecie się tutaj wyjątkowo. Karczma serwuje dania staropolskie, sporządzone ściśle według staropolskich receptur.
 

A może bal weselny?

Dla Par Młodych preferujących wesele w formie eleganckiego balu, bankietu, lub też wystawnego przyjęcia, odpowiednim miejscem będzie Hotel Warmiński. Lokal dysponuje wygodną Salą Dębową, odpowiednią na organizację przyjęcia weselnego oraz restauracją Bon Appétit. Ponadto Pary Młode decydujące się na organizację wesela w Hotelu Warmińskim otrzymują apartament w noc poślubną w prezencie. Jest to także, miejsce zajmujące się kompleksową dekoracją sali na życzenie, która wykonywana jest z tkanin, balonów, kwiatów sztucznych i żywych, a wszystko to w oryginalnych zestawieniach.
 

Styl i elegancja

Również Hotel Manor w Olsztynie specjalizuje się w organizacji wystawnych przyjęć weselnych, nawet dla 300 osób. Obiekt dysponuje salami konferencyjno - bankietowymi, restauracją oraz oranżerią. W ofercie ślubnej lokalu również istnieje apartament dla Nowożeńców gratis. Niezależnie od tego jakie miejsce wybierzecie na swoje wesele, ważne jest to, abyście zarówno Wy, jak i Wasi goście dobrze się bawili i wspólnie świętowali tak szczególny dzień.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top