Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl

Oczywisty urok Ustrzyk Dolnych

Oczywisty urok Ustrzyk Dolnych
Mogłoby się wydawać, że fotografowanie ślubu i wesela to niezbyt zawiła sprawa. W czasach tak zaawansowanej elektroniki można pokusić się o mylne stwierdzenie, że aparat sam zrobi zdjęcia o nienagannej jakości.

Niestety, to tylko złudzenia. Fotografii nie wykonuje dobrej jakości sprzęt lecz człowiek, który w odpowiednim momencie naciska spust aparatu i utrwala te chwile, które są tak naprawdę ważne w dniu ślubu.


To nie zajęcie dla amatorów

Czasami jednak zasobność portfela nie pozwala na zatrudnienie właściwego fachowca. W akcie desperacji prosimy o „pstrykanie fotek” wujka, ciocię bądź kuzyna lub kogokolwiek z biesiadników weselnych. Niestety, goście nie zawsze stają na wysokości zadania i pamiątka która miała być domowym skarbem staje się wstydliwym przedmiotem, która przechowujemy na dnie szuflady.


Wprawa i doświadczenie

W fachu fotografa ślubnego szczególnie ważne jest doświadczenie i umiejętności przy utrwalaniu młodej pary na otwartej przestrzeni. Plenery cieszą się wśród narzeczonych dużym wzięciem i jest to już niemal obowiązkowy punkt każdego albumu ślubnego. Pomysłów na dobre zdjęcia jest co niemiara. Jeżeli za tło naszych fotografii wybieramy łono natury, to możemy udać się w gąszcz lasu, na łąkę, nad rzekę, na szczyt górski, nad jezioro itd. Tam doświadczony fachowiec odnajdzie się znakomicie i wykona wiele pomysłowych ujęć.


Miasto to także wiele możliwości

Znakomitym tłem dla sesji plenerowej jest także przestrzeń miasta i lokalne obiekty zabytkowe. Zasadniczo, jeżeli chodzi o dobór odpowiedniego miejsca – ograniczenia nie istnieją. Równie atrakcyjna może być sesja na dachu wieżowca jak i we wnętrzu wiejskiej chaty. Ważny w całym plenerowym przedsięwzięciu jest pomysł, odwaga i inwencja, zarówno u fotografa jak i Młodej Pary.


Piękno Bieszczadów i Gór Sanocko-Turczańskich

Ciekawych miejsc dla wykonania kilku ślubnych ujęć nie brak w Ustrzykach Dolnych. Największym atutem tej miejscowości jest malownicze położenie wśród bieszczadzkich wzniesień i lasów. Niedaleko Ustrzyk znajduje się zbiornik Solina, który został ulokowany wśród urokliwych wzniesień. Pejzaż istnie bajeczny. Na ulicach miasta nie brak zabytkowych budowli, które mimo wojen zachowały swój urok. Do takich budowli należy zaliczyć: murowana cerkiew greckokatolicka z 1874 r., kościół pw. Wniebowzięcia NMP z 1743 r. czy stacja kolejowa z 1872 r.

Autor: Paweł Handzlik

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top