Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl

Obraz jako kopia miłości

Obraz jako kopia miłości
Fotografia ślubna jest podróżą od przygotowań, przez ceremonię zaślubin, weselne przyjęcie oraz sesję plenerową. My skupiamy się tutaj głównie na tym ostatnim punkcie. Sesja zdjęciowa może być również przeprowadzana przed ślubem, jednak nagromadzenie wszelakich czynności związanych z przygotowaniami do ceremonii zwykle zajmuje młodej parze tyle czasu, że na dodatkowe "zajęcia" nie mogą sobie już pozwolić.

A bardzo ważne jest, by do sesji odpowiednio się przygotować i przede wszystkim pozbyć się stresu. Tylko wtedy zdjęcia wyjdą bardzo naturalnie i spontanicznie. A przy tym na weselu ani na krok nie opuścicie zaproszonych przez siebie gości. Fotograf ślubny oraz wykonywane przez niego zdjęcia ślubne to ważna decyzja. Dlatego na spotkaniu wypytajcie fachowca dosłownie o wszystko. Nie krępujcie się – dobry fotograf odpowie na wszystkie Wasze pytania i rozwieje wszelakie wątpliwości. Na pewno ważne jest, abyście zobaczyli jego dotychczasowe dokonania.


Najwyższy stalowy krzyż w kraju

Od północnej strony Limanowej wznosi się długi grzbiet Pasma Łososińskiego, od południowej wysokie wzniesienie Lipowe. Z pobliskiej, górującej nad miastem Miejskiej Góry bardzo rozległa panorama widoków. Znajduje się tutaj najwyższy w Polsce stalowy krzyż. Jest to bardzo ładne miejsce do wykonania kilku ciekawych zdjęć ślubnych, do czego Was serdecznie zachęcamy. Swoje kroki możecie skierować również na limanowski rynek. Znajduje się tam między innymi słynna bazylika Matki Boskiej Bolesnej.


Limanowskie Sanktuarium

Natomiast niecały kilometr od rynku jest położona Kaplica Łask, gdzie zaczęła się cała historia sanktuarium limanowskiego. Obecna kaplica jest murowana z kamienia i znajduje się już w granicach miasta Limanowa. Wybudowana została na przełomie XVIII/XIX wieku, w której umieszczono barokową kopię Piety Limanowskiej. Wewnątrz kaplicy na ścianach wymalowano w obrazach podania o służącej z dworu z rozbitym dzbanem i powodzi, która uniosła trumnę ze zwłokami dziedziczki heretyczki, zaniedbującej kaplicę. Poniżej kaplicy wytrysnęło źródełko do którego przez cały rok przybywają pielgrzymi z całej Polski.


Piękne trasy turystyczne

W dzielnicy Łososina Górna znajduje się XVII-wieczny drewniany kościół, a obok niego malowniczy park, w którym stoi Pomnik Legionistów w formie strzelistego cokołu, na którym znajduje się orzeł z rozpostartymi skrzydłami. Zdjęcia możecie wykonać także na jednej z trzech tras turystycznych. Szczególne tę formę sesji zdjęciowej polecamy osobom, które kochają wędrówkę. Zatem życzymy udanego wyboru Waszego wymarzonego miejsca na sesję ślubną!

Autor: Grzegorz Wieczorek

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top