Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl

Niezapomniane chwile okresu ślubu

Niezapomniane chwile okresu ślubu
Są takie chwile w życiu każdego człowieka, które chciałoby się przeżywać wiecznie. Zatrzymać czas i rozkoszować się wydarzeniem, wywołującym ciepło na sercu i uśmiech na twarzy. Warto zadbać o pamiątkę z tego okresu.

Ślub jest niewątpliwie jedną z takich chwil i chociaż nie wymyślono sposobu na zatrzymanie czasu, to na szczęście istnieją sposoby uwiecznienia niepowtarzalnych wydarzeń i powracania do nich w przyszłości.


Utrwalenie chwil w obiektywie

Jednym ze sposobów na "zatrzymanie czasu" jest uwiecznienie chwili na fotografii. Nic, więc dziwnego, że większość Par Młodych jeszcze na długie miesiące przed ślubem zaczyna poszukiwania idealnego fotografa. Wybór nie jest łatwy, ale gdy już zdecydujecie się na usługi konkretnego wykonawcy, warto spotkać się z nim, porozmawiać, opowiedzieć o swoich oczekiwaniach. Fotograf powinien Was trochę poznać, wiedzieć jakie macie zainteresowania, aby wybrać najlepsze miejsce plenerowe indywidualnie dobrane do Was.


Jarcocin  na sesje ślubne

W Jarocinie nie brakuje pięknych miejsc, które mogą być tłem Waszej niepowtarzalnej sesji plenerowej. Jednym z magicznych miejsc może być Pałac Radolińskich, który został wzniesiony w formach neogotyku angielskiego w latach 1847-1853. Pięknym miejscem do urokliwej sesji jest Ratusz na Rynku. Godnym zainteresowania jest Skarbczyk w parku pałacowym (pozostałość średniowiecznego zamku) oraz kościół parafialny pw. Św. Marcina z 1610, wieża z hełmem z XIX wieku, wyposażenie wnętrz z XVII wieku, barokowe, rokokowe, klasycystyczne, na murze zegar słoneczny, przed kościołem dwa głazy narzutowe z wydrążonymi wnękami na kropielnice staną się idealnym tłem Waszek sesji ślubnej.


Romantyczne ujęcia

Miłośników przyrody zapraszamy na romantyczną sesję do Parku pałacowego, gdzie w tajemniczym ogrodzie na mostku, czy w wodzie zdjęcia będą niepowtarzalne. Wyjątkowym miejscem będzie wieża ciśnień lub wieża wodna, która jest obiektem powojennym. Lokalizacja wodnej wieży jest idealna na sesję zdjęciową w klimatach industrialnych. Stare opuszczone tory kolejowe, lokomotywa oraz żurawie wodne nadadzą fotografii innego wymiaru. Jednak najważniejsze jest by miejsce przez Was wybrane dobrze się kojarzyło. Musicie czuć się swobodnie. Radość i miłość płynąca z waszego wnętrza powinna odzwierciedlać każda fotografia. Właśnie za kilkanaście lat ten dzień będziecie wspominać z nostalgią i wzruszeniem. Życzymy udanej sesji i niezapomnianych wrażeń.

Autor: Dagmara Sporysz

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top