Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl

Nietypowa sesja ślubna w Bytomiu

Nietypowa sesja ślubna w Bytomiu
Zdjęcia ślubne są wyjątkową pamiątką, przypominającą nam cudowne chwile. Bytom to miasto, w którym możecie zdecydować się zarówno na romantyczną sesję, jak i szalony plener! Dobrze jest sprawdzić, co do zaoferowania mają tutejsi fachowcy.

Obecnie coraz więcej Par Młodych preferuje ciekawe i nietypowe miejsca, takie jak wnętrza, dziedzińce, bramy uliczki, aleje, lasy, opuszczone budynki, czy też ruiny, które tworzą niezwykłą scenerię sesji ślubnej. Także w Bytomiu nie brak miejsc, które stworzą nietypowe tło Waszych fotografii. Jednym z nich jest elektrociepłownia w Bytomiu. Magiczny klimat tego miejsca, jego historia oraz specyficzna architektura przyciągają Pary gustujące w nietuzinkowych zdjęciach.
 

Na tle miasta lub przyrody

Jeżeli preferujecie zdjęcia nad rzeką, możecie wykonać je nad Bytomką. Ponadto w północno-zachodniej części Bytomia znajduje się także zabytkowy park, który bogaty jest w wąwozy, staw oraz łąkę. W dzielnicy Miechowice, w zachodniej części Bytomia, mieści się Góra Gryca , która jest najwyższym wzniesieniem w okolicach tego miasta. Także Segiet, będący leśnym rezerwatem przyrody pełen jest zakątków i zieleni, idealnej na niezwykłe tło Waszych fotografii. Usytuowany jest on w obrębie Garbu Tarnogórskiego, na pograniczu Bytomia i Tarnowskich Gór.
 

Okolice Bytomia równie attrakcyjne

Wasza sesja nie musi odbywać się jednak w samym Bytomiu, gdyż jego okolice również bogate są w wyjątkowe miejsca, nadające się idealnie na plenerową sesję ślubną. W Świerklańcu przy Pałacu Kawalera znajduje się wspaniały park, podobnie jak w Pszczynie. Pary udające się ze swoim fotografem w te okolice mogą odwiedzić także Pałacyk Myśliwski w Promnicach. Za magiczne tło Waszych ślubnych fotografii posłużyć może także "Ogród Japoński" mieszczący się w Bieruniu, a nietypowym, lecz urokliwym miejscem jest także Nikiszowiec, czyli zabytkowe śląskie osiedle górnicze. Coraz częstsze stały się także sesje w takich miejscach jak basen, czy pole golfowe, które to z kolei znajduje się w Siemianowicach Śląskich. W Bytomiu i okolicach istnieje wiele miejsc, mogących stworzyć wyjątkowa scenerię Waszej sesji, wystarczy tylko odrobina wyobraźni, aby nawet najbardziej nietypowe i niepozorne miejsce, okazało się strzałem w dziesiątkę.

 

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top