Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Nietuzinkowe ślubne fotografie

Nietuzinkowe ślubne fotografie
Z pewnością zależy Wam na pięknych ślubnych fotografiach, do których wielokrotnie z chęcią będziecie powracać, dlatego nie tylko powinniście wyszukać odpowiedniego fotografa, ale i włożyć w przygotowania do sesji zdjęciowej odrobinę serca.

Najważniejszy jest oczywiście fotograf - jego umiejętności, doświadczenie, sprzęt i zaangażowanie. Należy pamiętać, że nawet najlepszy aparat nigdy nie wykonuje zdjęć sam. Jest on tylko narzędziem w ręku osoby, która potrafi odpowiednio dobrać światło, paramenty czy też kadr. Jeśli zależy Wam na pięknych fotografiach, które uchwycą emocje, ulotne chwile, nie ryzykujcie bazowania tylko na zdjęciach wykonanych przez Waszych gości.


Najlepiej zacząć od Internetu

Poszukiwania fotografa, który najbardziej odpowiada Waszym wymaganiom, najprościej rozpocząć przez Internet. Portfolio z pewnością dużo mówi o artyści jego umiejętnościach, nowatorstwie i stylu fotografii w jakim się specjalizuje. Wysoka cena nie koniecznie musi przekładać się na wyższą jakość usług. Wybierając konkretną ofertę najlepiej więc wziąć pod uwagę dotychczas wykonane zdjęcia, opinie klientów na temat współpracy z wybraną osobom oraz wrażenie jakie odnosicie przy osobistej rozmowie z fotografem. Podczas rozmowy najłatwiej ocenić w jaki sposób podchodzi on do Waszego zlecenia. Czy proponuje Wam wiele rozwiązań, podsuwa ciekawe pomysły, czy też traktuje je jako rutynowe zlecenie.


Pomysły na plener ślubny w Pile

Kiedy znajdziecie już odpowiedniego fotografa, z pewnością doradzi Wam w kwestii wyboru miejsca na plenerową sesję ślubną. Nie musicie polegać tylko na jego zdaniu. W końcu nikt nie zna Was tak dobrze jak Wy sami. Potraktujecie ślubny plener jako wspaniałą zabawę. Zastanówcie się w jakiej scenerii dobrze będziecie się czuli. Gdzie najlepiej wyrazicie siebie, to kim jesteście. Profesjonalny fotograf niesamowite ujęcia wykona wszędzie. Dlaczego więc nie wybrać szalonego, niesztampowego czy bliskiego Waszemu sercu miejsca?


Ważne dla Was miejsca

Jeśli poznaliście się w romantycznej scenerii lub Wasze oświadczyny odbyły się w ciekawym miejscu nic nie stoi na przeszkodzie, by zabrać tam swojego fotografa. Dzięki temu tło będzie doskonale dopełniać Wasze ślubne zdjęcia. W Pile ciekawych scenerii, które możecie wykorzystać podczas swojego ślubnego pleneru jest bardzo wiele. Jeśli marzycie o romantycznych fotografiach, wykorzystać możecie jeden z wielu zielonych terenów. Idealnie nada się chociażby Park Miejski im. Stanisława Staszica. Za tło posłużą ty nie tylko wiekowe drzewa, ale i mała architektura parku – secesyjna altana, romantyczne mostki czy fontanna. Pod uwagę wziąć możecie także Park na Wyspie, fotografie można wykonać tu nie tylko przy fontannie, stawie ale i w ogródku jordanowskim. Inny zielony teren, który idealnie posłużyć może za tło ślubnej sesji to rezerwat Kuźnik


Sceneria może być bardzo różnorodna

Fotografie wykonane na plaży, nad jeziorem bynajmniej nie muszą być nudne. Jeśli marzycie o szalonych, wyjątkowych fotografiach możecie wejść do wody. Fotograf z pewnością wykona wiele nietuzinkowych ujęć. Oczywiście takie rozwiązanie jest możliwe tylko w wypadku, gdy zdecydujecie się na plener w dniu innych niż dzień ślubu. W okolicach Piły jezior nie brakuje, udać możecie się chociażby nad Jezioro Piaszczyste. Inne pomysły na ślubną sesję zdjęciową to bulwar nad Gwdą, parowozownia, skansen w Osieku lub rejs statkiem „Łokietek”. Jeśli podejdziecie do Waszej ślubnej sesji jako do swoistej przygody, z pewnością używając odrobiny fantazji odnajdziecie miejsce najbardziej odpowiednie.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top