Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl

Niepowtarzalna sesja ślubna

Niepowtarzalna sesja ślubna
Przygotowania do Ślubu zazwyczaj rozpoczynają się już rok wcześniej. Wymagają poświęcenia i dobrej organizacji. Kto ma czas na chodzenie od studia do studia, szukając fotografa? Nikt! Znaleźć możecie go u nas w serwisie przeglądając portfolia.

Ważne jest abyście określili swoje oczekiwania, zastanowili się nad miejscem, w jakim chcecie zorganizować ślub i sesję plenerową. Gdy decyzja już podjęta, fotograf pomoże Wam w wyborze odpowiedniego miejsca na uwiecznienie tego wydarzenia.


Podróż w przeszłość jest możliwa

Zdjęcia ślubne umożliwią Wam cofnięcie się w czasie, do najistotniejszej w życiu chwili, w której rozpoczniecie zupełnie nowy etap. Dzięki nim, nawet po kilkunastu latach będziecie mogli wiernie odtworzyć jeden z najpiękniejszych momentów Waszym życiu. Zdjęcia studyjne wychodzą z mody. Na ich miejsce uplasowało się ogromne zainteresowane na sesję ślubną w plenerze. Często wybieranym tłem jest środowisko naturalne, parki, jeziora, lasy. Jednak największym zainteresowaniem cieszą się zdjęcia industrialne, na tle zabytkowych budowli, w centrum miasta, na opuszczonych torach kolejowych. Suwałki to piękne miasto, w którym nie brakuje imponujących miejsc na wykonanie sesji zdjęciowej. Należą do nich między innymi dom Marii Konopnickiej, obecnie muzeum, Ulica Kościuszki z klasycystyczną zabudową, wzorującą się na formach architektonicznych starożytnego Rzymu i Grecji.


Pomysłowe sesje ślubne

Dla Par preferujących zwariowane sesje ślubne, polecamy zdjęcia zrobione w Suwalskiej Kopalni Surowców Mineralnych AQUAEL. Sceneria jedyna w swoim rodzaju, na tle maszyn wykopalisk i różnych koparek. Godnym zainteresowania są między innym Deptak – ulica Chłodna, czy ulica Kościuszki. Kolejną atrakcją jest Park Wiatrakowy Suwałki, jeden wiatrak jest tak wysoki jak Pałac Kultury w Warszawie. Doskonale wkomponowują się w polodowcowy, pagórkowaty krajobraz. Nowe drogi umożliwiają dotarcie do nowych nieuczęszczanych miejsc i zachwycanie się pięknymi widokami. Tereny parku są doskonałym szlakiem rowerowym i świetnym miejscem na sesję zdjęciową.


Inne atrakcje Suwałek

Kolejnym charakterystycznym miejscem w Suwałkach jest Park Konstytucji 3 Maja położony jest w centrum miasta. Rozpościera się na powierzchni 2,6 ha, na jego terenie zostały zlokalizowane miejsca pamięci, obiekty kubaturowe zabytkowe i współczesne oraz obiekty małej architektury ogrodowej. Warto zobaczyć żeliwny zegar słoneczny z 1841 r., wykonany w Hucie Sztabińskiej, Dąb Wolności oraz głaz pamiątkowy z 1923 r., oraz starą drewnianą altankę. To tylko niektóre z malowniczych miejsc Suwałk, które dzięki ciekawej kompozycji barw oraz wyjątkowym efektom, mogą stanowić niepowtarzalne tło Waszych wspaniałych zdjęć ślubnych.

Autor: Dagmara Sporysz

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top