Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl

Niegasnące uczucia - na zawsze

Niegasnące uczucia - na zawsze
Fotografie ślubne powinny być dokładnie takie, o jakich zawsze marzyli państwo młodzi. Wykonawca zdjęć musi umiejętnie uwiecznić wszystkie najpiękniejsze momenty z sesji tak, aby po kilku latach wracać do zdjęć z uśmiechem.

Zdjęcia ślubne muszą przekazywać emocje, które unoszą się między tym dwojgiem zakochanych w sobie osób. Jeśli młodzi mają pomysł na sesję ślubną, powinni o tym poinformować fotografa. Jeśli nie- mają prawo czekać na jego ruch i zaakceptować bądź odrzucić jego propozycję.


Profesjonalista wie jak i co uchwycić w kadrze

Zdjęcia ślubne powinny być przepełnione wielkimi emocjami, takimi jak radość, miłość, szczęście. Profesjonalny fotograf oprócz przelania tych emocji na obraz postara się ponadto o dobór odpowiedniego miejsca, światła. O to, aby w jak najlepszy sposób zachować najpiękniejsze i najcenniejsze momenty Waszego życia. Ważna jest współpraca fotografa z aktorami tego pięknego widowiska. To oni muszą wspólnie wybrać odpowiednie miejsce na plenerową sesję ślubną.


Piękne parki miejskie

Miłośników przyrody zachęcamy do odwiedzenia jednego z parków. Może to być Park Zabytkowy, Górniczy, Północny, Miejski czy Łabędzi. Warto wybrać się również na tereny Zielone nad Potokiem Tyskim, który powstaje z połączenia się w Tychach dwóch potoków: Browarnianego i Wilkowyjskiego. Trzeba w tym miejscu podkreślić, iż powierzchnia parków i zieleńców na mieszkańca stawia Tychy w czołówce krajowej, dokładnie na drugim miejscu.


Na tle jeziora

Równie urocze zdjęcia na pewno wyjdą nad wodą. Pięknym miejscem do wykonania fotografii są tereny nad Jeziorem Paprocańskim, którego powierzchnia wynosi 132 ha, a długość ok. 2 km. Na terenie Tychów znajdują się też stawy, np. Drobowizna, Grabowiec, Jeżowa, Polkowiec, Żogalik. Również tam, przy ładnej pogodzie i śpiewie ptaków wyjdą zapewne kapitalne zdjęcia, które młodzi zapamiętają na długo. Oprócz pozowania do zdjęć będzie można dodatkowo wyciszyć się, odpocząć od codzienności.


A może w śródmieściu?

Jeśli młoda para chce, aby ich wielkie uczucie nie było tajemnicą, wtedy zachęcamy do plenerowej sesji zdjęciowej np. na licznych placach, takich jak Rynek, Plac Wolności, św.Anny, Czarnieckiego, Korfantego czy Nowary. Na pewno każda para może znaleźć dla siebie takie miejsce, które będzie obrazowało jej pasje i zainteresowania. Mamy zatem nadzieję, że Wasza sesja będzie piękną pamiątką na całe życie!

Autor: Grzegorz Wieczorek

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top