Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Namioty weselne - dlaczego są warte rozważenia?

Namioty weselne - dlaczego są warte rozważenia?
Planujesz ślub i wesele, ale wynajem tradycyjnej sali na przyjęcie weselne wydaje Ci się zbyt sztampowe albo zbyt drogie? Marzysz o letnim przyjęciu na świeżym powietrzu, ale obawiasz się, że pogoda Cię zaskoczy? Pomyśl o namiocie aluminiowym.

Namiot dopasowany do Waszego wesela

Aluminiowa konstrukcja jest stabilna i – co ważne – stosunkowo łatwa do rozłożenia, więc świetnie sprawdzi się podczas przyjęcia weselnego. Namioty aluminiowe są dostępne w wielu kolorach, więc wybór najodpowiedniejszego nie będzie dla Was problemem, nawet jeżeli kolorem przewodnim Waszego wesela będzie niestandardowa barwa. Firma Vitabri oferuje namioty aluminiowe w wielu kolorach i odcieniach. Dekoracja wnętrza namiotu może być przyjemną formą wspólnego spędzania czasu i integracji rodzin przed weselem. Namiot będzie pasował do wielu styli, ale najpewniej sprawdzi się w stylistyce wesel w stylu rustykalnym, boho, marynarskim, greckim, ale także glamour i eleganckim. Namioty weselne są często wyposażone w stylowe okna i ozdobne wejścia, które same w sobie stanowią już ozdobę. Po udekorowaniu wnętrza w kwiaty, balony czy kolorowe łańcuchy z bibuły – zależnie od gustu i stylistyki – wnętrze całość prezentować się naprawdę wspaniale.

Zalety wesela w namiocie

Obecnie wesele w namiocie nie należy do typowych, więc takie przyjęcie ma szansę na to, by zostać zapamiętane na dłużej. Wynajem odpowiedniej sali weselnej w korzystnej czasie i dogodnym terminie może być kłopotliwe, dlatego namiot może stanowić ciekawą alternatywę dla wesela w lokalu. Dodatkowo właściciele sal weselnych nie zawsze chętnie udzielają młodym pozwolenia na swobodne dobieranie dekoracji na stołach i w ich otoczeniu, a przecież ślub i wesele to ich dzień – jedyny taki w życiu. Jeśli decydujecie się na namiot, wasi goście w razie deszczu nie zmokną, a dekoracje zależą tak naprawdę od waszej fantazji i budżetu przeznaczonego na ten cel. W namiocie aluminiowym można postawić ściankę kwiatową za stołem Państwa Młodych, by ładnie prezentowała się podczas zdjęć. Liczba zaproszonych gości nie powinna stanowić problemu, ponieważ na rynku są obecnie dostępne namioty przeznaczone zarówno na wesela z małą jak i z większą liczbą gości. Podobnie jak na sali możliwe jest wydzielenie strefy jadalnej oraz do tańczenia. Sufity namiotów można ozdobić w piękne żyrandole, które oprócz tego, że będą dostarczać światła, będą też pełniły dodatkową funkcję dekoracyjną. Namioty weselne mogą być też przeznaczone do organizacji innego typu przyjęć – np. z okazji I Komunii Św. dziecka lub chrzcin albo przy okazji rocznicy ślubu.

Zdjęcie pochodzi ze strony http://www.vitabri.pl/namioty-weselne

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top