Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl

Największe targi ślubne w Polsce

targi ślubne - Młoda Para i samochód ślubny
W każdym większym mieście, co najmniej raz w roku, odbywają się targi ślubne. Jeśli lubisz przebierać w możliwościach, to targi ślubne są idealną sposobnością, by poznać firmy z branży ślubnej oraz ich produkty i usługi. Co ważne, podczas targów uzyskać można bardzo korzystne zniżki, dlatego bez wątpienia uczestnictwo w targach ślubnych to dobry pomysł.

Jeśli szukasz inspiracji, które pomogą Ci zorganizować wyjątkowy ślub i wesele, nie ma lepszego miejsca do odwiedzenia niż targi ślubne. Dziesiątki lub nawet setki wystawców, próbki dekoracji, wydruków czy innych detali, które można dotknąć, sprawdzić, to nie to samo co przeglądanie informacji w Sieci. Cenne porady specjalistów i najnowsze trendy w branży, pomogą Ci przygotować ceremonię, która będzie jedyną taką, na jakiej byli Twoi goście. Poznaj największe w Polsce targi ślubne.

Targi ślubne - święto branży weselnej

Początek roku to właśnie czas, w którym najczęściej odbywają się targi ślubne. Organizując ślub i wesele, warto wybrać się na co najmniej jedne z nich i poznać trendy ślubne na dany rok. Aby dostać się na targi, niezbędne będzie zakupienie biletu (koszt to około 20zł), jednak atrakcje, jakie zwyczajowo przygotowywane są przez wystawców i organizatorów dla narzeczonych, wystarczą na cały dzień, pełen wrażeń. Ze względu na fakt, iż obecnie wiele ślubnych dodatków zamówić można przez Internet, warto zapoznać się z ofertą branży ślubnej na największych, ogólnopolskich targach ślubnych. To właśnie tam znadziecie największy wybór produktów i usług z branży.

Targi ślubne w Poznaniu – Wielka Poznańska Gala Ślubna

Zdecydowany numer jeden na liście największych targów ślubnych w Polsce. Poznań przyciąga dużą liczbą wystawców oraz ciekawymi pokazami scenicznymi. W planie są zazwyczaj pokazy mody ślubnej, koncerty, pokazy taneczne i wiele innych atrakcji. Organizatorzy targów zachęcają nie tylko do oglądania, ale także podejmowania decyzji i zamawiania kolejnych usług ślubnych od razu:

“U nas masz dostęp do sprawdzonych ofert ślubnych oraz poznajesz godnych zaufania Usługodawców i Sprzedawców! Ponadto oszczędzasz czas i pieniądze – tylko na naszych targach zamawiasz z rabatem gwarantowanym, a ponieważ wszystko masz pod jednym dachem, to wydajesz mniej na telefony i transport (nie jeździsz z miejsca w miejsce)”

Wielka Poznańska Gala Ślubna

W dodatku, jak przyznają, targi poznańskie to pierwsze z serii polskich targów ślubnych, dlatego wystawiający swoje produkty podwykonawcy mają jeszcze sporo wolnych terminów - będzie więc w czym wybierać.

Strona internetowa Wielkiej Gali Poznańskiej


Polska Gala Ślubna - Warszawskie Targi Ślubne

Targi ślubne w Warszawie także oferują wiele atrakcji. Jak to bywa z reguły na tego typu imprezach, dla uczestników targów przewidziane są specjalne promocje, zatem ceny na targach są niższe, niż na rynku. Organizatorzy informują, że istnieje możliwość dokonywania także zakupów hurtowych. Kolejną korzyścią jest wyprzedaż kolekcji ślubnych z ubiegłego roku, które mogą być przecenione nawet o 80%. To świetna szansa, aby zakupić nową suknię ślubną po naprawdę niskiej cenie. Organizatorzy oferują także wiele darmowych usług np. porady stylistów oraz próbne makijaże lub fryzury. Nieodłącznym elementów targów są także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. W programie przewidziano również dyskusje ekspertów i pokazy mody ślubnej. Koszt biletu to około 20zł. Targi odbywają się zazwyczaj w styczniu, w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Strona internetowa Polskiej Gali Ślubnej

Małopolskie Targi Ślubne - Targi ślubne w Krakowie

Największa tego typu impreza w południowej Polsce. We wcześniejszych edycjach uczestniczyło około 200 firm, których stoiska odwiedziło średnio 5000 zwiedzających. Choć na targach ślubnych w Krakowie może być tłok, jak zapewniają organizatorzy, i tak jest to bez porównania lepsze rozwiązanie, niż jeżdżenie po całym mieście w poszukiwaniu podwykonawców. Targi ślubne w Krakowie oferują możliwość skorzystania z porad stylistów oraz konsultantów ślubnych, a także skosztowania wyrobów cukierniczych, czy innych, które można później włączyć do własnego menu weselnego. Na zewnątrz obejrzeć można różne pojazdy ślubne, także zabytkowe. Jeśli zastanawiacie się nad wyborem samochodu ślubnego, jest to idealna sposobność by zweryfikować, czy dany pojazd będzie pasować do naszej wizji ślubu i wesela. 

„Narzeczeni i ich rodzice powinni odwiedzić targi ślubne, a zdobyte tam informacje spożytkować później na swej rodzinnej uroczystości. Nasze targi to wyjątkowo widowiskowa impreza. Patronami medialnymi imprezy są Informator "SUFLER Młodej Pary", Dziennik Polski, Radio ESKA i TVP Kraków”

Małopolskie Targi Ślubne

Krakowskie targi ślubne odbywają się w Centrum Targowym Chemobudowa, ul. Klimeckiego 14 Kraków. Cena biletu to około 15zł.
Informacje na temat najbliższych targów znajdziecie na Stronie internetowej Małopolskich Targów Ślubnych.

Targi ślubne na podobnej zasadzie odbywają się także w innych dużych miastach w Polsce. Czy warto się na nie wybrać? Wyobraź sobie, że podczas jednego dnia masz możliwość zobaczenia wielu różnych opcji i wybrania najlepszej, a zaraz potem zamówienia produktu. Może to być sala ślubna, suknia, czy fotograf, wszystko załatwione w ciągu jednej wizyty na targach. Jeden dzień i przygotowania do ślubu stają się znacznie łatwiejsze. To bez wątpienia dobry powód, by odwiedzić targi ślubne.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top