Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl

Najpiękniejsza pamiątka ślubna

Najpiękniejsza pamiątka ślubna
Sesja zdjęciowa może być wykonana zarówno w studiu fotograficznym, jak również w wybranym przez Was plenerze. My polecamy plener, gdyż istnieje większe pole manewru co do miejsca wykonywania tych zdjęć, które zarazem będą bardziej żywe i atrakcyjne.

Sesja powinna odbyć się w innym terminie niż ślub, gdyż przygotowanie się do zdjęć, jak również samo pozowanie, wymaga przede wszystkim czasu i spokoju.


Spokój i czas = udane zdjęcia

A do tych zdjęć warto odpowiednio się przygotować i zapomnieć na tych kilka godzin o wszelakich załatwieniach czy problemach. Zdjęcia, na których udokumentowane będzie Wasze szczęście, łzy, wzruszenie, piękne spojrzenia i wielka radość, będą oglądane przez wiele długich lat nie tylko przez Was, ale także przez rodziny, znajomych, przyjaciół.


Nie trzeba rezygnować z sesji studyjnej

Decydując się na plener nie wykluczacie możliwości zdjęć studyjnych. Wręcz przeciwnie – można poprosić fotografa o wykonanie zdjęć zarówno w studiu, jak i na świeżym powietrzu. Będzie to ciekawe urozmaicenie niezwykłej pamiątki ślubnej. Trzeba również pamiętać, że najlepsi fotografowie mają szybko pozajmowane terminy, dlatego z wybranym fotografem należy się skontaktować w miarę szybko i nie odkładać decyzji na ostatnią chwilę.


Piękno Nowego Sącza

Nowy Sącz położony jest u podnóża masywów górskich Beskidu Sądeckiego, Beskidu Wyspowego i Beskidu Niskiego, a także w niewielkiej odległości od Jeziora Rożnowskiego, co podnosi walory turystyczne miasta. Jest to jedno z najstarszych miast w Małopolsce. Na jego terenie znajduje się wiele pięknych miejsc, gdzie warto wykonać zdjęcia ślubne. Wspomniane wcześniej Jezioro Rożnowskie to atrakcyjny turystycznie zbiornik wodny. Rozwinięta linia brzegowa oraz strome, zalesione w dużej części brzegi sprawiają, że jest to miejsce o zróżnicowanym krajobrazie. Warto pokusić się właśnie tam o kilka zdjęć do albumu ślubnego.


Najważniejsze miejsca w mieście

Fotografie ślubne można wykonać przy wizytówkach Nowego Sącza, którymi są m.in. zegar kwiatowy pod Basztą Kowalską, „filiżanki” kwiatowe na miejskich plantach, dywany utkane z żywych kwiatów, m.in. w ciągu al. Wolności i Batorego. Pozostając w klimacie przyrody, polecamy odwiedzenie Lasku Falkowskiego. Dużym atutem Lasku jest to, iż graniczy z Sądeckim Parkiem Etnograficznym, który poza swoją funkcją kulturową jest też ogromnym, zagospodarowanym parkiem.


Fontanna dla par młodych

Dużą atrakcją dla mieszkańców miasta jak i turystów stanowi fontanna na Rynku. Jeśli nie będziecie się krępować widokiem innych ludzi, zdecydowanie tam również powinniście wraz z fotografem skierować swoje kroki. Szczególnie wieczorem, gdyż wtedy strumienie wody są podświetlane. Będąc na rynku można również pozować na tle nowego pomnika papieża Jana Pawła II. Pięknych miejsc w Nowym Sączu nie brakuje. Sami możecie wybrać kilka z nich lub też powierzyć wybór fotografowi. Ważne jest natomiast, aby te zdjęcie przedstawiały Wasze marzenia, a także codzienne zainteresowania i wielkie pasje.

Autor: Grzegorz Wieczorek

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top