Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl

Najlepsza sesja ślubna

Najlepsza sesja ślubna
Fotografia ślubna to niezapomniane zdjęcia zarówno z wnętrz pomieszczeń jak i fotografie plenerowe. Ta pierwsza kategoria zdjęć uwzględnia ceremonię ślubną w kościele oraz Urzędzie Stanu Cywilnego w Brzegu a także samo wesele.

Fotograf ślubny potrzebuje specjalnego upoważnienia kurii opolskiej, aby móc fotografować oraz filmować na terenie którejś z wielu, lokalnych świątyń.


Brzeg - fotografia ślubna

Spotkania z fotografią ślubną w plenerze nie może się obyć bez znanego w całym Brzegu renesansowego Zamku Piastów Śląskich z trzynastego-szesnastego wieku. O jego pięknie świadczy fakt wpisania go na międzynarodową listę zabytków klasy zerowej oraz nadanie mu lokalnego miana Śląskiego Wawelu. Warto też wziąć pod uwagę miejski układ urbanistyczny Starego Miasta Brzegu sprzed ponad dwustu pięćdziesięciu lat oraz interesujący zespół ulic o modernistycznej i eklektycznej zabudowie, powstały w dziewiętnastym wieku (oferuje on zabytkowe wille wraz z fontanną chłopca z łabędziem w Parku Centralnym). Miejscowy fotograf ślubny będzie wiedział, jak uchwycić w swoim obiektywie nowożeńców na tle miejscowych atrakcji architektonicznych.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top