Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Na zdjęciach ślubnych

Na zdjęciach ślubnych
Dokonania wybieranego fotografa na ślub powinny być właściwie sprawdzone. To właśnie jego umiejętności są bardzo ważne pod tym względem. Zadbanie o to wszystko pozwoli na otrzymanie od niego wspaniałej ślubnej pamiątki.

Bagaż doświadczenia jest tutaj istotnym elementem w wyborze tego fachowca. Wtedy wyeliminowane zostaje poczucie strachu i niepewności, że na tych fotografiach zabraknie streszczenia tego, co w danym momencie czujecie. Zatrudniony fotograf musi być wielkim pasjonatem tego co robi. Tylko przy jego pełnym zaangażowaniu, a także wzorowej współpracy z młodą parą, wykonane zdjęcia będziecie z radością oglądać przez kolejne lata.


Fotografia ślubna - wybór usługi

Piękno zdjęć również w bardzo dużym stopniu zależy od atmosfery, jaka potrafi się wytworzyć podczas kontaktów z fotografem, a także od wzajemnego zaufania i poczucia potrzeby osiągnięcia wspólnego celu, jakim są wspaniałe fotografie ślubne. Podczas sesji oprócz wytężonej pracy i skupienia, towarzyszyć musi dobra zabawa i wzajemne zrozumienie. Ten reportaż ślubny musi uchwycić ulotne chwile, wspaniałe spojrzenia i wielką radość, która pojawi się na Waszych twarzach.


Jezioro Leniwiec i inne atuty okolicy

Kolejnym istotnym elementem jest wybór miejsca. Zdjęcia można wykonać w studiu lub w plenerze. My zdecydowanie polecamy plener, bowiem zdjęcia wykonane na świeżym powietrzu będą bardziej żywe i przekonujące o wyjątkowości danej chwili. Zdjęcia ślubne można wykonać w niezwykle pięknym Rezerwacie Przyrody Jezioro Liwieniec. Rezerwat przyrody, obejmujący teren całego jeziora, został utworzony w 1967 r. dla ochrony ostoi ptaków wodno-błotnych i miejsc gniazdowania łabędzia niemego oraz kolonii lęgowych mewy śmieszki. Jezioro Liwieniec to przepływowe jezioro wytopiskowe o powierzchni 82,80 ha, położone koło Prabut. Zdjęcia można wykonać chociażby koło brzegów, które zarasta roślinność wodna i bagienna.


Prabuty i tutejsze atrakcje

Zdjęcia ślubne w plenerze nie muszą ograniczać się tylko do jednego miejsca. Dlatego zachęcamy do zrobienia kilku fotografii na tle Zamku Biskupów Pomezańskich w Prabutach. Zamek ten wzniesiono na wysokim przesmyku między dwoma jeziorami, Liwieniec na zachodzie i Młyńskie na wschodzie, które jest obecnie zasypane. W Prabutach istnieje również wiele zabytkowych miejsc, gdzie również można wykonać kilka pięknych zdjęć ślubnych. Do takich miejsc należy gotycka Brama Kwidzyńska, gotycki kościół i konkatedra, a także pozostałości murów miejskich czy fontanna Rolanda – zbudowana w 1900 roku w Berlinie, a przeniesiona do Prabut w 1923 roku. Fontannę zdobią postaci lwów, a wcześniej także rzeźba rycerza Rolanda, która niestety została skradziona. Zachęcamy zatem młode pary do odwiedzenia tych pięknych miejsc. Zdjęcia wykonane w plenerze będą długo wspominane, a efektami będziecie mogli pochwalić się swoim dzieciom i wnukom.

Autor: Grzegorz Wieczorek

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top