Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl

Miłosne zdjęcia w plenerze

Miłosne zdjęcia w plenerze
Fotografie ślubne to jedna z piękniejszych pamiątek w całym życiu. Oglądane po latach przypominają piękne chwile, towarzyszące wtedy uczucia i emocje. Dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniego fotografa i uzgodnienie odpowiedniej formy zdjęć.

Nie warto zwlekać z zatrudnieniem fotografa, ponieważ ci najlepsi mają zwykle szybko zapełniony swój grafik. Warto przecież mieć zdjęcia z najlepszą jakością, a to zapewni jedynie profesjonalista. Tych chwil nie da się powtórzyć, toteż zdjęcia muszą być jedyne w swoim rodzaju! Zdjęcia powinny stanowić nie tylko pamiątkę, ale swoiste dzieło sztuki. Aby się tak stało, należy wspólnie z fotografem ustalić odpowiednie miejsce do pozowania. Tak naprawdę zdjęcia będą piękne na każdym tle, jednak powinny odzwierciedlać zainteresowania i pasje młodej pary.


Wykorzystanie na sesję gliwickich atrakcji

Jedną z atrakcji turystycznych w Gliwicach, gdzie warto wybrać się w plenerową sesję ślubną, jest Palmiarnia Miejska. Miłośnicy przyrody chyba nie mogą wyobrazić sobie piękniejszych zdjęć aniżeli te wykonane z pięknymi palmami daktylowymi i podzwrotnikowymi w tle oraz innymi wspaniałymi roślinami. Warto zauważyć, iż budynek Palmiarni Miejskiej to nowoczesna konstrukcja architektoniczna wkomponowana w teren Parku Chopina, który również jest bardzo atrakcyjnym miejscem. Ciekawe będą również zdjęcia na tle Radiostacji- jednej z najbardziej charakterystycznych budowli na Górnym Śląsku.


Piękny rynek i starówka

Przyzwoitym miejscem na plenerową sesję ślubną jest Rynek w Gliwicach. Na środku rynku znajduje się ratusz, a w zachodniej części fontanna z Neptunem. Przy rynku są również kamienice pochodzące z XIX i XX wieku. Dlatego zdjęcia zrobione właśnie tak będą niejako zwróceniem się ku historii, co polecamy parom interesujących się na co dzień tą dziedziną nauki. Z kolei pary połączone sportową rywalizacją zapewne wybiorą sesję zdjęciową na obiektach sportowych. Na terenie Gliwic znajduje się piękna hala widowiskowo-sportowa, pływalnie, boiska, korty tenisowe.


Z nutką szaleństwa

Zdjęcia nie muszą być jedynie robione w ciszy i spokoju. Paradoksalnie mogą dostarczyć również dodatkowej adrenaliny. Warto zatem wybrać się do Stajni Nad Jeziorem i zdjęcia wykonać na jednym z koni. Wybór należy do Was. Mamy nadzieję, że z powyższych przykładów jeden trafi Wam do gustu i Wasza sesja ślubna będzie wspaniała i zapamiętana do końca życia!

Autor: Grzegorz Wieczorek

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top