Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Miłość ujęta w obiektywie

Miłość ujęta w obiektywie
Bardzo ważne jest, aby sesja zdjęciowa była doskonałą przygodą i świetną zabawą. Oczywiście będąc przy tym w pełni profesjonalną. Uchwycenie w obiektywie prawdziwych uczuć i niesamowitych emocji kochających się ludzi będzie wspaniałą pamiątką, do której można wrócić po kilkunastu latach wspólnego życia. Ważne jest zatem to, aby dokonać trafnego wyboru fotografa.

Bardzo dużo zależy od samego fotografa. Przecież wspaniałość zdjęć to nie tylko odpowiednia sceneria i pomysł samej młodej pary. To także profesjonalizm tej osoby, która je wykonuje.


Atrakcje stolicy Górnego Śląska

W Katowicach znajdują się liczne zabytki i atrakcje artystyczne. Właśnie w tych niezwykłych i historycznych miejscach zdjęcia ślubne będą jeszcze piękniejsze i na długo zapamiętane. Bardzo dobrym miejscem na takie zdjęcia może być drewniany kościółek św. Michała Archanioła z XVI w. w Brynowie. W mieście znajduje się kilkadziesiąt budowli mieszkalnych z XIX i początku XX wieku, w tym unikatowe osiedla: Nikiszowiec i Giszowiec, gdzie zdjęcia na pewno wyjdą równie świetnie.


Sceneria pałaców

Pozostając w historycznej scenerii warto wybrać się do jednego z dwóch pałaców: Goldsteinów oraz pałacu w Załężu oraz kilku zabytkowych kościołów w tym kościołu Mariackiego, garnizonowego, katedry Chrystusa Króla (największa katedra w kraju) czy bazyliki z klasztorem franciszkanów z oryginalną kalwarią w stylu modernistycznym.


Turystyka w mieście

Katowice to nie tylko historia, ale również atrakcje artystyczne. Warto skorzystać z odwiedzenia tych miejsc i zrobienia właśnie tam sesji zdjęciowe. Może to być np. miejsce, gdzie znajduje się Pomnik Powstańców Śląskich, jedyna w Polsce istniejąca wieża spadochronowa czy wielka hala sportowa, a więc popularny i bardzo lubiany szczególnie przez kibiców i miłośników muzyki – Spodek.


Zainteresowania pary młodej

Na pewno wyborów jest bardzo dużo. Wszystko zależy od zainteresowań młodej pary. Można zarówno wybrać miejsca historyczne, jak i te bardziej nowoczesne czy "pospolite". Mamy nadzieję, że ten artykuł okazał się pomocny w wyborze właściwego miejsca na tę jakże ważną sesję zdjęciową, zapamiętaną do końca swoich dni.

Autor: Grzegorz Wieczorek

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top