Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl

Miłość przelana na obraz

Miłość przelana na obraz
Dużym atutem przy wyborze fotografa jest dostęp do całego dorobku fachowca. Znając jego portfolio młoda para może wstępnie ocenić jego profesjonalną bądź amatorską pracę. To oczywiście nie wszystko na co trzeba zwrócić uwagę.

Radzimy więc, aby przez zatrudnieniem fotografa zapytać go o dotychczasowe dokonania. Dobra współpraca z fotografem to wielka szansa na piękne i niepowtarzalne zdjęcia. Oczywiście musi być również odpowiednie miejsce. W Elblągu nie brakuje pięknych miejsc, o czym przekonacie się Państwo czytając dalszą część artykułu.


Sesja ślubna na luzie

Bardzo ważne jest, aby młoda para wyzbyła się stresu jeszcze przed pozowaniem do zdjęć. Na pewno trudno uniknąć stresu, jeśli w czasie sesji studyjnej bądź plenerowej goście wchodzą na salę i wyczekują na młodą parę. Dlatego radzimy, aby sesja ślubna była przeprowadzana w inny dzień aniżeli zaślubiny. Młodzi będą bardziej spokojni, a goście weselni na pewno nie będą się nudzić ani przez minutę.


Do wyboru do koloru - wspaniałe możliwości

Młodą parę pragnącą wykonać urocze zdjęcia ślubne, a przy tym dobrze odpocząć, zapraszamy do odwiedzenia ulubionego miejsca spacerowego elblążan, mianowicie Bażantarni. Jest to las koło samego Elbląga z głębokim wąwozem Kumielki . Jest tak ciekawy. że prowadzą przez niego aż cztery szlaki turystyczne. Bażantarnia jest typowym terenem leśnym. Miłośników przyrody zapraszamy również do Rezerwatu Kadyński Las. Jest to ścieżka przyrodniczo-historyczna, na którą składają się takie elementy jak m.in. liczący ponad 700 lat dąb szypułkowy, punkt widokowy z przepięknym otwarciem na Dolinę Ceglanego Potoku ,cegielnię , Zalew oraz Mierzeję Wiślaną, a także Klasztor Ojców Franciszkanów czy Mauzoleum rodziny Birknerów.


Piękne malownicze panoramy Elbląga

Zdjęcia ślubne będą równie piękne na tle zabytków. Jednym z najciekawszych zabytków Elbląga jest ścieżka kościelna. Ścieżka stanowi wąskie przejście między kamienicami, łącząc dwie ulice elbląskiego Starego Miasta. W plener warto wybrać się także nad Jezioro Drużno, które stanowi przedłużenie Kanału Elbląskiego, dlatego można się tam wybrać łódką albo kajakiem. Zdjęcia w wodzie na pewno przybiorą oryginalnego i niespotykanego wymiaru. Ciekawych miejsc w Elblągu jest wiele. Na pewno młodzi nie będą mieć problemów z wyborem tego właściwego, które pokrywa się z ich zainteresowaniami. Życzymy zatem udanego wyboru. Mamy nadzieję, że ten artykuł pomoże Wam w przygotowaniach do ślubu!

Autor: Grzegorz Wieczorek

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top