Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl

Miłość i szczęście na zdjęciach

Miłość i szczęście na zdjęciach
Fotografie ślubne wykonywane w plenerze są wspaniałą pamiątką z tej jedynej w swoim rodzaju uroczystości. Dlatego bardzo ważne jest, aby wyeliminować pośpiech i zdenerwowanie i poświęcić zdjęciom odpowiednią ilość czasu.

Dlatego odradzamy wykonywanie tych zdjęć w dniu ślubu, gdyż robione "na szybko" mogą nie być udane. Poza tym oczekiwanie gości na młodą parę w celu wzniesienia pierwszego toastu mogłoby nie być entuzjastycznie przyjęte.


Termin realizacji sesji plenerowej

Najlepiej zatem umawiać na kilka dni po ślubie. Wtedy minie stres, dzięki czemu zdjęcia będą bardziej naturalne. Samego wyboru pleneru warto dokonać z fotografem. Można mu najpierw zaproponować własne pomysły bądź czekać na jego inwencję twórczą. Aby urozmaicić sesję zdjęciową, zalecane jest znaleźć kilka ciekawych miejsc. Wszystko tak naprawdę zależy od pasji i zainteresowań młodej pary. Mogą być to zdjęcia oryginalne, wykonane chociażby na placu zabaw, w stadninie koni, na pokładzie żaglowca, zabytkowym parku czy w porcie jachtowym.


Skansen może być także wart uwagi

W Zabrzu jest wiele takich ciekawych miejsc. Zdjęcia można wykonać w Skansenie Górniczym Królowa Luiza. Do zwiedzania udostępniona jest zarówno trasa nadziemna, jak i podziemna. Na terenie Skansenu znajduje się Muzeum Pojazdów Zabytkowych Automobilklubu Śląskiego, zatem jest to kolejna atrakcja, która może być zarazem tłem do fotografii ślubnych.


Coś dla kochających przyrodę

Natomiast miłośnicy przyrody mogą pokusić się o ciekawe zdjęcia ślubne w Ogrodzie Botanicznym, który jest położony w śródmieściu. Zdjęcia na tle pięknej przyrody będą wspaniałą pamiątką dla pasjonatów tej dziedziny nauki. Fanów jazdy konnej zapraszamy do Ośrodka Jeździeckiego w Zabrzu Maciejowie. Sercem ośrodka jest stajnia, w której znajduje się osiem przestronnych boksów - każdy przewidziany na dwa konie.


A może jeszcze coś innego?

Warto wybrać się również do Muzeum Miejskiego i wykonać zdjęcia na tle jednego z trzech powstałych tam działów: historii, kultury i plastyki. Odbiegając od poważnego tonu fotografii ślubnych, warto udać się na pobliskie jezioro czy romantyczny spacer do lasu. Możliwości jest wiele. Najważniejsze, aby była to wspólna decyzja młodej pary, ewentualnie poparta poradą fotografa. Życzymy udanej sesji ślubnej!

Autor: Grzegorz Wieczorek

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top