Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Miejscówki na udane zdjęcia - Pińczów

Miejscówki na udane zdjęcia - Pińczów
Sesje zdjęciowe, które odbywają się na świeżym powietrzu dają wiele możliwości. Oznacza to, że fotograf ma okazję, aby wykazać się pomysłowością. To bardzo ważna usługą, którą wybiera się podczas organizacji.

Do niedawna jednym z ciekawszych miejsc w okolicy były pozostałości po Zamku w Pińczowie. Ruiny jednak niszczeją coraz bardziej, a projekt odbudowy nie został zrealizowany. Rewelacyjnym pomysłem może być za to wykorzystanie wąskotorówki, czyli Ciuchci Expres Ponidzie. Zdjęcia, jakie zrobi tam dobry fotograf mogą być nie lada przygodą. Oprócz tego w Pińczowie nie brakuje terenów zielonych, które na pewno nadają się do tego by wykorzystać je jako tło dla fotografii ślubnych.


Sprawdzenie wcześniej wielu miejsc

Warto wcześniej odwiedzić miejsca, w różnych planujemy zorganizować sesję zdjęciową. Co prawda większość par tego nie robi, ale naszym zdaniem naprawdę warto wiedzieć gdzie mamy robić zdjęcia ślubne. Pomoże to zaplanować jakieś ciekawe ujęcia i przemyśleć je, nie zdając się jedynie na emocje podczas samej sesji. Fotografia ślubna w atelier przezywa ostatnio renesans, jednak prawdopodobnie będzie to chwilowa moda. Naturalne światło i dobrze prezentujący się plener mają wielką przewagę w przypadku fotografii ślubnej.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top