Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl

Miejsce na przyjęcie weselne

Miejsce na przyjęcie weselne
Wybór odpowiedniego miejsca na organizację wesela jest jednym z najtrudniejszych podczas przedweselnych przygotowań. Od wielkości, wyposażenia i profesjonalizmu obsługi lokalu zależy bowiem powodzenie weselnej zabawy. Podczas poszukiwań nie warto więc szczędzić czasu, pieniędzy ani przejechanych kilometrów, by znaleźć ten odpowiedni, idealnie dopasowany do Waszych potrzeb i oczekiwań.


Na co zwrócić uwagę

W Gdańsku, Trójmieście i okolicach znajduje się wiele hoteli, domów i sal weselnych, z pewnością każdy może znaleźć tu to czego szuka. Dobrze już wcześniej znać orientacyjną wielkość wesela i podczas przeglądania ofert kierować się ilością osób jaką dany lokal może przyjąć. By Wasi goście mieli wystarczający komfort nigdy nie bierzcie pod uwagę maksymalnego zapełnia danej sali. Ważny jest także układ pomieszczeń, ich ilość rozmieszczenie stolików, lokalizacja parkietu do tańczenia oraz miejsca dla orkiestry. Przy porównywaniu cen menu i kosztów organizacji wesela należy dokładnie sprawdzić co jest w cenę wliczone a za co trzeba dopłacić. Niektóre lokale w cenę menu wliczają tort, ciasta, dekoracje, pokój dla młodej pary, kieliszek na powitanie. Nie jest to jednak standardem należy więc osobę odpowiedzialną za organizację wesel o wszystko szczegółowo dopytać.
 

Nietypowe wesele

Wasze wesele nie musi być szablonowe, podobne do tych, na których byliście już u rodziny czy przyjaciół. Na pewno macie własną wizję jak może ono wyglądać i w jakim stylu powinno być zorganizowane. Swoje przyjęcie możecie zorganizować w eleganckim, nowoczesnym hotelu jak chociażby Hotel Scandic w Gdańsku, bądź też w stylowych wnętrzach pałacu w Leźnie. Jeśli gustujecie w drewnianych wnętrzach wybierzecie lokal stylizowany na karczmę czy góralską chatę jak Jagatówka Leśny Dwór w Jagatowie, Karczma Trzy Dęby czy też Chata Myśliwska Pod Sokołem w Starszynie.
 

O czym warto pamiętać

Gdy już zdecydujecie się na konkretny lokal szczególną uwagę zwróćcie na podpisywaną umowę. Zawarte muszą być w niej wszystkie istotne i omówione z menadżerem kwestie. Zadbajcie, by wszystkie ustalenia się w niej znalazły. Nie bójcie się pytać o niezrozumiałe i niejasne dla Was punkty. By dzień Waszego ślubu był naprawdę wyjątkowy i obył się bez przykrych niespodzianek najlepiej zabezpieczyć się wcześniej.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top