Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Miejsce na organizację weselnego przyjęcia w Szczecinie

Miejsce na organizację weselnego przyjęcia w Szczecinie
Wyboru ślubnego lokalu dobrze dokonać z większym wyprzedzeniem. Najbardziej atrakcyjne miejsca mogą mieć dużo wcześniej wypełniony terminarz. W Szczecinie i jego okolicach znajduje się wiele godnych polecenia restauracji, hoteli i domów weselnych.

Wybierać możecie także spośród karczm, odrestaurowanych dworków czy nawet pałaców. Ich wybór zależy wyłącznie od Waszych preferencji. Przed podjęciem ostatecznej decyzji trzeba dobrze przyjrzeć się ofertom poszczególnych lokali. Z pozoru niska cena jednego może nie zawierać usług, które wliczone są w droższą ofertę innego.


Szczegółowe wypytanie o ofertę

Dobrym rozwiązaniem jest wcześniejsze przygotowanie listy pytań jakie zadacie menedżerowi lub innej osobie odpowiedzialnej za organizację wesel. Nie wstydzicie się pytać nawet o najbardziej błahe czy z pozoru dziwne szczegóły. Przezorny zawsze ubezpieczony, a Wam z pewnością zależy, aby przyjęcie odbyło się bez przykrych niespodzianek oraz niezaplanowanych kosztów.


Ważne cechy lokalu

Elementy jakie należy wziąć pod uwagę podczas poszukiwań idealnego miejsca na ślub to wielkość lokalu, wystrój (nowoczesny hotel czy drewniana karczma), całkowity koszt organizacji przyjęcia oraz jego wyposażenie. Ważnym priorytetem powinno być także samopoczucie Wasze oraz Waszych gości.


Wesele w hotelu

Organizacja wesela w hotelu z pewnością może okazać się dobrym pomysłem dla tych z Was, którzy znacznej liczbie gości muszą zapewnić miejsca noclegowe. W Szczecinie obsługą takiego przyjęcia zajmują się min. hotele Atrium i Panorama. Szukając dalej Hotel Dobosz w Policach czy też Hotel JF Duet w Goleniowie. Jeśli szukacie nietuzinkowych rozwiązań, swoje wesele możecie zorganizować w hotelu zlokalizowanym na statku wycieczkowym Ładoga.


Można także w pałacu

Ślub jak z bajki zaaranżować można w pałacu. Najbliższy świadczący takie usługi to Pałac Maciejowa. Organizacja wesela w jednej z wielu restauracji w mieście będzie dobrym pomysłem, jeżeli zależy Wam na niewielkiej odległości od kościoła w którym będzie odbywała się ceremonia ślubna. Sporo uroku posiadają przyjęcia realizowane w regionalnych karczmach czy chatach góralskich. Jeśli lubicie folklorystyczne inspiracje udać możecie się do karczmy Biesiadnej w Bartoszewie lub Karczmy Polskiej pod Kogutem.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top