Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Miejsca na sesję zdjęciową

Miejsca na sesję zdjęciową
Podczas żmudnych przygotowań do ślubu i wesela nie można zapomnieć o należytym przygotowaniu się do sesji ślubnej. Pozostaje przed Wami drodzy Nowożeńcy nie tylko wybór fotografa, ale także miejsca i przebiegu Waszej sesji zdjęciowej.

Warto pomyśleć o tym wcześniej, gdyż później w gorączce przedślubnych załatwień może nie być już na to czasu. A z pewnością zależy Wam, by ten jedyny dzień był odpowiednio uwieczniony. W końcu fotografie pozostaną Waszą pamiątką do końca życia.
 

Studio czy plener?

Coraz częściej pary młode zamiast sesji studyjnej wybierają sesję plenerową. Zdjęcia na łonie natury bądź też z miejskimi zabudowaniami w tle wyglądają naturalniej i są z pewnością bardziej oryginalne od tych wykonywanych w studiu. Warto zastanowić się wspólnie czego oczekujecie, jakie macie wyobrażenia na temat miejsca, w którym Wasza ślubna sesja powinna być wykonana. Trudno odpowiedzieć na pytanie, które miejsce jest odpowiednie, które jest idealne – wszystko zależne jest od Waszej fantazji. W Katowicach i ich pobliżu ciekawych lokalizacji jest naprawdę mnóstwo.
 

Gdzie się udać?

Dla tych z Was, którzy lubią dziką naturę ciekawym tłem mogą mogą być zbiorniki wodne w zespole przyrodniczo-krajobrazowym Żabie Doły. Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku w Chorzowie ma wiele do zaoferowania nie tylko miłośnikom przyrody. Na jego terenie znajduje się wesołe miasteczko, planetarium, ogród zoologiczny, park linowy, skansen. Pełne kwiatów aleje, czy też kościółek Michała Archanioła w Parku im. Tadeusza Kościuszki w Katowicach również mogą okazać się wdzięcznym tłem Waszej sesji.
 

Inne miejsca na Śląsku i nie tylko

Inne ciekawe miejsca do zorganizowania sesji fotograficznej to: kamieniołom dolomitu w Pogorzycach, ruiny cementowni Grodziec, Park w Świerklańcu, Nikiszowiec - zabytkowa zabudowa, Pałac w Młoszowej, Zamek Ogrodzieniec, Zamek w Pszczynie. To jak będą wyglądać Wasze fotografie ślubne zależy tylko od Was i fotografa którego wybierzecie. Warto popuścić wodze fantazji i wybrać kilka miejsc, dzięki temu Wasze zdjęcia będą naprawdę wyjątkowe.

 

Polecamy porady i artykuły
Wasze komentarze (1)
 • dobryplener 2018-07-26, 14:09

  Cześć,
  Zachęcam fotografów do zamieszczania swoich wizytówek oraz miejsc na sesje ślubne lub narzeczeńskie w rozwijającym się powoli portalu:
  - https://dobryplener.pl/
  Miejsca oczywiście mogą być dodawane przez pary, tak aby pochwalić się sesją usmiech.gif
  Jest również możliwość DARMOWEGO zamieszczenia artykułu na blogu w tematyce foto, ślub, wesele. Jeśli ktoś jest zainteresowany artykułem z linkiem prośba o kontakt.
  Wytyczne:
  - założenie wizytówki
  - dodanie 2 miejsc do mapy (ze zdjęciami + mini opis)
  - przesłanie artykułu na minimum 3500 znaków
  Zainteresowanych zapraszam do kontaktu przez formularz na stronie.

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top