Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl

Melodia przeszłości - zdjęcia ślubne

Melodia przeszłości - zdjęcia ślubne
W dzisiejszych czasach młode pary zamiast nudnego i schematycznego pozowania do ślubnych zdjęć, chcą czegoś odmiennego, dzięki czemu zdjęcia będą bardziej naturalne oraz spontaniczne. Fotografie ślubne powinny przecież oddawać radość, bliskość i oddanie, czyli te uczucia, które towarzyszą każdej miłości, a szczególnie tej początkowej.

Zatrudniony przez Was fotograf powinien wykonać zdjęcia, które opowiadać będą historię Waszego życia, szczęścia, a także przedstawiać będą Wasze zainteresowania i pasje. Tak, aby po upływie długiego czasu, nieustannie Was, a także Wasze rodziny, znajomych i bliskich wzruszały i przywoływały najpiękniejsze wspomnienia.


Możliwości jest nieograniczena ilość

Aby uniknąć tej sztuczności zachęcamy do wybrania plenerowego miejsca na ślubne fotografie. Wybrać go może młoda para, fotograf lub nasz portal. Właśnie w dalszej części artykuły proponujemy Wam, w jaki miejsca Wojnicza warto się udać! Warto pamiętać, że fotografia ślubna zapewnia nieograniczony wybór możliwości. Znaczy to tyle, że zdjęcia można wykonywać dosłownie wszędzie: na plaży, w lesie, nad jeziorem, w kościele czy na dworcu kolejowym. Profesjonalny fotograf ślubny doskonale dobierze plener, ukazując nowe, odmienne spojrzenie nawet na doskonale znane Wam miejsca.


Zabytki Wojnicza

W Wojniczu jest wiele pięknych miejsc, gdzie warto wykonać ślubne zdjęcia. Na początek polecamy miejsca zabytkowe. Zabytki Wojnicza tworzą zespoły, będące wynikiem historycznego rozwoju miasta. Do nich należy rejon grodu i podgrodzia, kościół św. Wawrzyńca, rynek i średniowieczny układ urbanistyczny, historyczne Przedmieście Zamoście, Przedmieście Zawale i Przedmieście Tarnowskie z rejonem kościoła św. Leonarda wraz z cmentarzem oraz dwór starościński na Starostwie. Zdjęcia w Wojniczu możecie również wykonać przy licznych przydrożnych kapliczkach, krzyżach i figurach.


Atrakcje przyrodnicze

Wojnicz posiada również wysokie walory przyrodnicze, które obejmowane są ochroną ustawową jako pomniki przyrody i rezerwaty. Warto chociażby wykonać kilka zdjęć w pięknym rezerwacie florystycznym "Panieńska Góra" w Wielkiej Wsi. Atrakcje przyrodnicze uzupełnia szereg cennych zabytków architektury świeckiej, jak chociażby wspomniany już wcześniej układ urbanistyczny rynku i zespół pałacowo-parkowy Dąbskich w Wojniczu czy zespoły dworsko- parkowe Stadnickich w Wielkiej Wsi i Jordanów w sąsiednich Więckowicach.


Coś dla miłośników turystyki

Miłośnicy wędrówek mogą pozować do zdjęć na szlaku turystycznym na odcinku Wojnicz - Więckowice -Wielka Wieś- Panieńska Góra (331m) o długości 8 km i czasie przejścia 2 godziny. Oczywiście wszystko zależy od dyspozycji fotografa, więc takie szczegóły należy ustalić odpowiednio wcześnie. Na pewno uda Wam się wybrać najpiękniejsze miejsca, w których będziecie czuć się doskonale. Dzięki temu Wasze zdjęcia wyjdą naprawdę niepowtarzalnie!

Autor: Grzegorz Wieczor

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top