Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Marzy się Państwu wesele w górach w magicznym miejscu?

Marzy się Państwu wesele w górach w magicznym miejscu?
Ceremonia zaślubin oraz uroczystość weselna to wyjątkowe chwile do których będą Państwo wielokrotnie wracać we wspomnieniach. Organizując tą uroczystość w Beskidzkim Raju gwarantujemy nowożeńcom wymarzoną uroczystość ślubną z romantyczną scenerią, którą przygotujemy indywidualnie z najdrobniejszymi szczegółami.

artykuł sponsorowany

Ceremonia zaślubin oraz uroczystość weselna to wyjątkowe chwile do których będą Państwo wielokrotnie wracać we wspomnieniach. Organizując tą uroczystość w Beskidzkim Raju gwarantujemy nowożeńcom wymarzoną uroczystość ślubną z romantyczną scenerią, którą przygotujemy indywidualnie z najdrobniejszymi szczegółami. Zapewniamy ceremonię powitalną, niepowtarzalną atmosferę oraz zatroszczymy się o znakomitą aranżację wnętrz w klimatyzowanej Sali restauracji. Finezji całej uroczystości doda najlepsza kuchnia z weselnym menu.
Sprawimy aby wesele w górach było spełnieniem Państwa najskrytszych marzeń o pięknym i pełnym miłości dniu

Beskidzki Raj to miejsce pięknych widoków i kolorowych pejzaży. Lekka i nowoczesna kamienno - drewniana architektura budynku znajdującego się 820 m n.p.m, idealnie harmonizuje z przyrodą, współgrając swoim kształtem z otaczającą panoramą pasma Beskidów.

Beskidzki Raj i jego otoczenie to miejsce relaksu dla Gości ceniących komfort, dobrą kuchnię i bliskość natury. Panujący u nas spokój i zniewalające widoki pozwolą Państwu odnaleźć chwilę spokoju, odpocząć, uciec od hałasu i odetchnąć świeżym górskim powietrzem.

Zapraszamy

Dni otwarte dla narzeczonych w Beskidzkim Raju
06.04.14 w godzinach 10 -19

W Programie:

- prezentacja udekorowanej Sali
- pokaz najnowszych trendów we florystyce ślubnej
- pokaz fryzur i makijażu ślubnego
- spotkanie z fotografem, dj i zespołem muzycznym
- spotkanie z osobistym doradcą weselnym
- degustacja dań weselnych i ciast


Beskidzki Raj
Stryszawa 667
34-205 Stryszawa
www.beskidzkiraj.com.pl
hotel@beskidzkiraj.pl

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top