Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Mahjong Motyle: jak grać, zasady, korzyści

Mahjong Motyle: jak grać, zasady, korzyści
Mahjong to stara chińska gra. Gra planszowa zespołowa z żetonami i obrazkami. W dobie technologii komputerowej programiści stworzyli mahjong do gier komputerowych, w które trzeba grać jak w pasjansa. Jednak zamiast kart są kostki z obrazkami. Tradycyjnie maluje się je hieroglifami, a w Madżong Motyle (Mahjong Butterflies) - odpowiednio motylami. Możesz grać we wszystkie rodzaje mahjonga na stronie gier online najlepszych darmowych minigier, bez rejestracji lub pobierania, w trybie pełnoekranowym.

Jak grać w Mahjong Motyle

Zasady gry Mahjong Motyle są takie same jak w klasycznej grze. Jedyną różnicą jest to, że elementami gry są kolorowe owady, a nie hieroglify, symbole żywiołów czy roślin. Zasady są zwyczajowe:

  • Przed tobą prostokątny kształt żetonów;
  • Na żetonach są zdjęcia;
  • Musisz znaleźć dwa żetony o tym samym wzorze (skrzydła motyla);
  • Identyczne cyfry znikają;
  • Zadanie polega na usunięciu całego kawałka poprzez „wyciągnięcie” dwóch kawałków każdy.

Ciekawy punkt: jeden żeton - jedno skrzydło, dwa żetony łączą się, tworząc sparowane skrzydła. Łącząc je, otrzymujesz motyla, który powoli odlatuje z pola. W rzeczywistości nie dodaje to niczego do zasad klasycznego mahjonga, ale proces staje się ciekawszy - zobaczyć, jak odlatuje kolejny motyl.

Zalety gry Mahjong Motyle

Starożytni Chińczycy dużo wiedzieli o grach i nie wymyślali ich tylko dla zabawy. Oczywiście obecna jest również funkcja rozrywkowa. Ale najważniejsze jest to, że gracz mahjonga koncentruje się, uspokaja (co jest typowe dla wszystkiego, co orientalne), jest całkowicie pochłonięty tym procesem. Dlatego w Motyle można grać, aby złagodzić stres, zwłaszcza po ciężkim dniu w pracy lub w szkole.

Jak grać w Mahjong Motyle

Najpierw musisz otworzyć stronę Game-Game. Zobaczysz przed sobą wiele kategorii. Na górze jest mahjong. Ty wybierasz tę kategorię i znajdziesz w niej "Motyle". Możesz także znaleźć grę, wyszukując, wpisując nazwę w pasku wyszukiwania. Kliknij na grę i rozpocznie się - nie są wymagane żadne dalsze działania. Na stronie Gra-Gra znajdziesz inne rodzaje mahjonga - klasyczny, Chris, Dimensions, Double, 3D, Deluxe, Christmas and Bird mahjong, leśny mahjong, ze zwierzętami i wiele innych. Dodaj do zakładek stronę z najlepszymi mini grami i graj, kiedy tylko chcesz - wieczorem, w weekend, w porze lunchu.

Artykuł sponsorowany

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top