Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl

Magia zdjęć ślubnych

Magia zdjęć ślubnych
Podczas planowania ślubu i wesela nie należy zapominać o fotografie ślubnym, gdyż jest on jedną z najważniejszych osób na weselu, której zadaniem jest wszystkich najpiękniejszych momentów, podczas ich naturalnego biegu.

Bardzo ważną kwestią jest także uchwycenie prawdziwych emocji, chwil szczęścia, czy też łez wzruszenia, które towarzyszą zarówno parze młodej, jak i rodzinie oraz bliskim. Są to jednak chwile, które się nie powtarzają, dlatego tak ważne jest, aby żadne błędy nie miały tutaj miejsca. ą kosztowne, lecz jest to jedyne, tak ważne wydarzenie w Waszym życiu, dlatego powinniście być zadowoleni z efektów pracy fotografa. Niejednokrotnie warto zapłacić wyższą cenę, lecz mieć pewność, iż Wasze zdjęcia ślubne będą wspaniałe i niepowtarzalne, gdyż będą one Wam towarzyszyć do końca życia, a oglądać je będą zarówno Wasze dzieci, wnuki, jak i prawnuki. Zdjęcia wysokiej jakości z pewnością są kosztowne, lecz jest to jedyne, tak ważne wydarzenie w Waszym życiu, dlatego powinniście być zadowoleni z efektów pracy fotografa.


Pomysłowe sesje ślubne

Obecnie wiele par ceni sobie zdjęcia bardziej nietypowe, które z pewnością wyróżniają się od innych stylem i oryginalnością. To właśnie rywalizacja sprawia, ze chcemy pokazać się z jak najlepszej strony, wyróżnić oraz mieć niestandardową pamiątkę, w postaci nietuzinkowych fotografii. Dziś, nie zwracamy już tak wielkiej uwagi na koszty, jak kilkanaście lat temu. Zdjęcia w studiu na sztucznym tle nie stanowią już atrakcji. Dzisiaj pary decydują się na miejsca nietypowe, które niegdyś nikomu nie przyszłaby do głowy, jako miejsce realizacji sesji ślubnej. Gruzy starych opuszczonych budynków lub fabryk, stare kamienice, czy też pole golfowe, stadion piłkarski lub kort tenisowy, to miejsca, w których w dzisiejszych czasach widok pary młodej staje się coraz częstszym zjawiskiem.


Pułtusk i jego możliwości

Jeśli Wasza sesja zdjęciowa odbyć ma się w Pułtusku, to miasto to, zapewnia Wam wiele ciekawych miejsc, na jej realizację. Jednym z nich jest, mający niemal kilometr długości rynek. To szczególne miejsce, będące sercem starej części miasta zdobią klasycystyczne kamienice z pierwszej połowy XIX wieku. Pośrodku rynku wznosi się gotycki ratusz o ośmiokondygnacyjnej wieży, a na północnym krańcu rynku, między drzewami bieleją ściany bazyliki Zwiastowania NMP i św. Mateusza.


Ciekawe tła wokół zabytków

Wyjątkowym miejscem w Pułtusku jest również Dom Polonii, reprezentujący luksus w starym stylu. Obecnie zamek, posiada kształt wielobocznej podkowy i nawiązuje do klasycystycznego wyglądu z pierwszej połowy XIX wieku, a prowadzi do niego arkadowy most zbudowany na początku XVII wieku. Za tło Waszych zdjęć posłużyć mogą również pozostałości obwarowań miejskich z XV wieku. Pułtusk jest idealnym miejscem na plenerową sesję ślubną. Odnajdziecie w nim ciszę, spokój i dziką przyrodę oraz naprawdę kameralny nastrój, a długi rynek, imponujący zamek, kanały i mostki, z pewnością stworzą niezwykłą scenerię Waszej sesji zdjęciowej.

Autor: Edyta Fołta

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top