Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Lokale weselne w Koszalinie

Lokale weselne w Koszalinie
Odpowiedni lokal weselny to bardzo ważna sprawa. Koszalin, to miasto które zapewnia Wam duży wybór zarówno restauracji, sal weselnych jak i hoteli, w których możecie zorganizować tą szczególną uroczystość. Jednym z takich miejsc jest Restauracja Arka w Koszalinie, która specjalizuje się w kompleksowej organizacji wesel. Lokal zapewnia nastrojowe wnętrza, wyspecjalizowaną obsługę, a także profesjonalną kuchnię, serwującą niepowtarzalne potrawy, których smak z pewnością oczaruje Waszych gości.

Lokal posiada klimatyzację, co zdecydowania zwiększa komfort uroczystości oraz jest otwarty na wszelkie sugestie i propozycje Pary Młodej. Jeśli na Waszą uroczystość zjeżdżają się goście z dalszych stron, to ważne jest, aby miejsce, w którym planujecie zorganizować wesele, posiadało bazę noclegową. W Koszalinie znajduje się Hotel Trawa, który jest nowoczesnym obiektem, dysponującym komfortowymi pokojami, elegancką i przytulną restauracją oraz trzema sąsiadującymi ze sobą pomieszczeniami. Mogą one się łączyć w przestronną salę z dużymi nowoczesnymi przeszkleniami, zapewniającymi 150 miejsc konsumpcyjnych.
 

Profesjonalna obsługa podstawą dobrego lokalu

Profesjonalna obsługa, wyśmienita kuchnia oraz nastrojowe wnętrza lokalu, uczynią Wasze przyjęcie wyjątkowym wydarzeniem, na długo zapadającym w pamięci. Ponadto, Hotel Trawa posiada także ogród letni, wyposażony w grill bawarski, który stanowi dodatkową atrakcję dla gości weselnych, między innymi dzięki możliwości poczęstunku na świeżym powietrzu. Zarezerwowana w tym miejscu sala, w pełni pozostaje do Waszej dyspozycji, ustawienie stołów dopasowywane jest wedle potrzeb i uznania, a na życzenie Pary Młodej istnieje możliwość zorganizowania dodatkowych atrakcji. Na terenie obiektu znajdują się obszerne miejsca parkingowe dla wszystkich gości weselnych.
 

Lokale nie tylko w Koszalinie

W miejscowości Darłowo, niedaleko Koszalina usytuowany jest Hotel Apollo, który posiada zaprojektowaną ponad 200 lat temu, odrestaurowaną, klimatyzowaną salę balową, mieszczącą 140 osób. Miejsce to stworzy i przeniesie Waszych gości w klimat dawnej epoki, dzięki wysokiej klasy dębowemu parkietowi tanecznemu, otoczonemu marmurem Emperador, stylowemu weneckiemu oświetleniu oraz antresolom balkonowym, do których prowadzą finezyjne schody. Ponadto, znajduje się tutaj także taras widokowy, zapewniający zabawę pod rozgwieżdżonym niebem.
 

A może w malowniczym Ustroniu Morskim?

Jeśli poszukujecie wyjątkowego nastroju i niezapomnianej atmosfery, to odpowiednim miejscem będzie także malowniczy Ośrodek Wczasowy „Tekila”, znajdujący się niedaleko Koszalina, w miejscowości Ustronie Morskie. Na terenie ośrodka mieści się sala weselna dla 150 osób, która połączona jest z drewnianym, zadaszonym tarasem, zapewniającym niezwykły widok na zielone tereny w okresie letnim. Lokal stwarza także możliwość częściowego przeniesienia imprezy na zewnątrz budynku oraz zapewnia bazę noclegową dla przyjezdnych gości. Właściwy wybór sali weselnej zapewnia wszystkim udaną zabawę oraz nadaje charakteru i atmosfery Waszej uroczystości.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top