Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Lokale weselne w Gliwicach

Lokale weselne w Gliwicach
Wesele i ślub to najważniejsze chwile w życiu. Związane są one jednak z wieloma przygotowaniami i ważnymi wyborami, do których należy między innymi wybór sali weselnej. Jednym z gliwickich lokali, w których organizowane są wesela jest Hotel - "Restauracja Tawerna". Dysponuje ona dwoma klimatyzowanymi salami, zapewniającymi wyjątkowy nastrój uroczystości.

Należą do nich kameralna i stylowa sala dolna oraz przestronna, dwukondygnacyjna sala górna, która mieści 100 osób. Ponadto specjalnie skomponowane przez mistrza kuchni menu oraz eleganckie wnętrza restauracji, z pewnością na długo pozostaną w Waszej pamięci i Waszych gości. Dla nowożeńców w prezencie lokal zapewnia apartament z jacuzzi, a gościom weselnym oferuje pokoje w cenach promocyjnych.
 

Gliwickie lokale weselne

Wasza uroczystość może odbyć się także w Restauracji MAG, która jest lokalem z artystycznym designem wnętrza. Elegancja tego miejsca, wyjątkowo dobrana kolorystyka oraz profesjonalna obsługa, z pewnością spełnią Wasze oczekiwania. Lokal oddaje do dyspozycji salę barową, małą salę bankietową oraz salę dancingową, zaprojektowaną specjalnie w celu organizacji większych uroczystości. W miejscu tym znajduje się także piękny ogródek letni, który zapewnia imprezy na świeżym powietrzu. W samym centrum Gliwic, w pięknej zabytkowej kamienicy znajduje się "Restauracja Polska", która również specjalizuje się w organizacji niezapomnianych przyjęć weselnych.
 

Ciekawe miejsca spoza Gliwic

W miejscowości Bełk, niedaleko Gliwic usytuowany jest Zajazd Mat, który dysponuje dwoma salami bankietowymi, salą dużą oraz pięknym ogrodem. W miejscu tym możecie zorganizować przyjęcie weselne, nawet dla 160 osób, zarówno w pięknych wnętrzach sal, jak i w malowniczym ogrodzie. Na terenie Zajazdu Mat istnieje także możliwość noclegów dla przyjezdnych gości weselnych. Wybór odpowiedniej sali weselnej nadaje kształtu całej uroczystości i zdecydowanie wpływa na zabawę gości, dlatego tak ważne jest, aby decyzja ta była w pełni przemyślana i trafna.

 

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top