Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Lokale odpowiednie na wesele w ROW

Lokale odpowiednie na wesele w ROW
Jedną z najważniejszych rzeczy związanych z organizacją wesela jest wybór sali na tą zabawę. To od jej wyboru zależy komfort i samopoczucie gości weselnych. Warto jest porównać oferty między poszczególnymi lokalami i wiedzieć, co jest w tym wyborze najważniejsze.

Wybór lokalu na swoje wymarzone wesele jest jedną z ważniejszych decyzji, które czekają każdą przyszłą Parę Młodą. To gdzie zorganizujecie Wasze wesele, w dużej mierze wpływa na cały jego charakter. Najważniejszą kwestią przy wyborze sali weselnej jest określenie liczby osób oraz charakteru wesela. Należy zastanowić się, czy interesuje Was duża sala balowa, czy też kameralna restauracja oraz czy wesele ma być wystawnym przyjęciem, czy też chcielibyście, aby odbyło się w stylu wiejskim.


Piękny styl wnętrza restauracji

Jeśli poszukujecie eleganckiej restauracji, to odpowiednim miejscem będzie Restauracja Dionizos w Żorach. Jest to lokal, który wyróżnia się ciepłym wnętrzem w stylu greckim oraz piaskową kolorystyką. Powierzchnia sali przełamana niskimi ściankami, ściany ozdobione scenkami z mitologii greckiej oraz strukturalne tynki, z pewnością zaskoczą Waszych gości, zapewniając jednocześnie miłą i przytulną atmosferę. Ponadto, wystrój uzupełnia także subtelne, nastrojowe oświetlenie, rzeźby, greckie wazy, ciemne krzesła oraz stylowe stoły. Unikalne wnętrza oraz niestandardowe dania z pewnością spełnią Wasze oczekiwania.


Lokalizacja lokalu ma znaczenie

Po określeniu liczby osób oraz charakteru wesela, należy także rozważyć lokalizację lokalu. Może on znajdować się w centrum, lub też poza miastem, ale za to z pięknym widokiem, lub też wyjściem na ogród. Do takich miejsc należy Restauracja Wenecja. Usytuowana jest ona na trasie Żory – Rybnik, w otoczeniu jeziorka i lasu. Ponadto, w miejscu tym znajduje się taras, z którego roztacza się wspaniały widok oraz obejście umożliwiające zarówno spacery, jak i zdjęcia w plenerze. Lokal oferuje konkurencyjne ceny, fachową obsługę oraz elegancką salę restauracyjną, posiadającą klimatyzację.


Lokale spoza Żor

Niedaleko Żor istnieje także Hotel Olimpia, który leży na terenie Parku Krajobrazowego „Cysterskie Kompozycje Krajobrazowe Rud Wielkich”, w odległości 6 km od centrum Rybnika. Poza wyjątkową lokalizacją, obiekt posiada także trzy sale restauracyjne, umożliwiające bezpośredni dostęp do zielonych terenów, dzięki czemu stwarza również możliwość organizacji imprezy w terenie. Wyróżniamy tutaj skonstruowaną ze szkła, jasną salę połączoną z tarasem hotelowym, Salę Kolumnową posiadającą wyjątkową kolorystykę ścian oraz Salę Taneczną, wyposażoną w profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie.


Miejsca na wesele w Rybniku

Szeroki wybór sal zapewnia też Restauracja Hotel Biały Dom, która mieści się w Rybniku. Lokal oddaje do dyspozycji gości pięć klimatyzowanych, gustownie urządzonych przestronnych sal, które łącznie mogą pomieścić do 250 osób. Zarówno wystrój lokalu, jak i bogate menu z pewnością stworzą niezapomnianą atmosferę na Waszym przyjęciu. Zdecydowana większość par, swoją decyzję o wyborze miejsca na wesele, uzależnia przede wszystkim od kosztów. Należy jednak przeanalizować oferty poszczególnych miejsc, w celu upewnienia się, co dokładnie zawiera podana cena.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top