Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl

Lokal na wesele - Chorzów

Lokal na wesele - Chorzów
Wybór lokalu na wesele to jedna z kluczowych spraw, podczas przygotowywań weselnych. Nadaje kształt całej uroczystości, dlatego wybór odpowiedniego miejsca jest tak ważny. W Chorzowie i okolicach znajduje się wiele restauracji, lokali, karczm oraz sali weselnych, specjalizujących się w organizacji wesela.

Jedną z nich jest Restauracja Romans, która istnieje od 2008 roku. Jest to miejsce odpowiednie zarówno dla par organizujących przyjęcia tradycyjne, jak również bardzo ekskluzywne przyjęcia. Do dyspozycji gości obiekt oddaje dwie estetyczne sale - dużą i małą, które mogą ugościć łącznie około 130 osób, przy różnym układzie stołów. Dobre zaplecze konsumpcyjne, szeroki asortyment wyrobów garmażeryjnych, dań gorących, przekąsek, sałatek oraz profesjonalna i przyjazna obsługa, z pewnością zadowolą zarówno Was, jak i Waszych gości.
 

W staropolskim klimacie

Kolejną restauracją w Chorzowie jest Restauracja "Kamienny Kasztel", posiadająca oryginalny wystrój wnętrz, nawiązujący do specyficznego klimatu staropolskiego ogrodu oraz zapewniająca urokliwą, miłą atmosferę. Znajdująca się w tym miejscu na parterze sala główna, umila atmosferę dzięki kominkowi oraz dużej ilości ikon i obrazów. Druga sala na półpiętrze, także ogrzewana jest rustykalnym kominkiem, natomiast sala trzecia na antresoli zapewnia niesamowity widok na park, otaczający obiekt. Jest to miejsce odpowiednie dla par, które poszukują na swoją uroczystość miejsca, szczególnie wyróżniającego się pięknem otaczającej przyrody. Dzięki ogrodowej części restauracji, zapewniającej biesiadę na łonie natury, wśród wielu pięknych zakątków, miejsce to stwarza magiczną atmosferę podczas każdej uroczystości.
 

Domy weselne ciągle w modzie

Jeśli poszukujecie na Wasze przyjęcie domu weselnego, warto zapoznać się z ofertą Domu Weselnego Carmen w Chorzowie, który szczególną uwagę przywiązuje do walorów smakowych oraz estetycznych podawanych potraw. Ponadto dzięki otwartości na sugestie, doskonale dopasowuje się do klimatu uroczystości, która jest organizowana w danym czasie. W Katowicach, koło Chorzowa znajduje się Dom Przyjęć Okolicznościowych "Hubertus". Lokal dysponuje dużą, klimatyzowaną salą, która jest w stanie pomieścić 140 osób, a także salą mniejszą. Dbałość o każdy, najmniejszy szczegół imprezy, sprawi, iż Wasza uroczystość z pewnością pozostawi niezapomniane wrażenia. Na terenie obiektu organizowane są także imprezy w restauracji, posiadającej niepowtarzalne sale w stylu egipskim i greckim, których ciepłe i przyjazne wnętrza oraz niebanalny wystrój, bez wątpienia zaskoczą gości weselnych. Hubertus stwarza możliwość wynajęcia całego lokalu, jak również pojedynczych sal, dla osób preferujących mniejsze przyjęcia weselne i bankiety, na których lokal zapewnia własne nagłośnienie.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top