Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl

Leszno – dokąd w plener?

Leszno – dokąd w plener?
Fotografia przeżywa aktualnie swój renesans. Wielu z nas utrwala wszystkie ważne momenty w swoim życiu. Na pierwszy plan wysuwa się tutaj ślub i wesele.Zdecydowana większość par decyduje się na zatrudnienie profesjonalisty.

Większość nowożeńców zamawia także sesje plenerowe, które najczęściej odbywają się kilka dni po weselu Fotografie studyjne z barwną fototapetą w tle odeszły już w zapomnienie. Bardzo dobrze, bo przecież w naszym kraju jest tyle pięknych miejsc, że trzeba z nich korzystać. Nie inaczej jest w Lesznie – tutaj także nowożeńcy decydują się na sesje na łonie natury.
 

Fotograf zawsze doradzi

Fotograf, którego wybierzemy, na pewno podda nam kilka ciekawych propozycji. Nie oznacza to jednak, że nie możemy sami wymyślić miejsca, w którym chcielibyśmy mieć robione zdjęcia. Leszno obfituje w wiele ciekawych zakątków. Istnieją tutaj dwa malownicze parki krajobrazowe, kilkanaście rezerwatów przyrody oraz ścieżek dydaktycznych. Przemęcki Park Krajobrazowy słynie z rezerwatu o nazwie „Wyspa Konwaliowa”, w którym najlepiej robić zdjęcia oczywiście wtedy, gdy kwitną konwalie. W Lesznie mamy też kilka jezior, które doskonale sprawdzą się do sesji wodnych. Pozostałe ciekawe miejsca to Polana Trzech Dębów, a także Kącik Edukacyjny w Karczmie Borowej. To oczywiście zaledwie kilka propozycji. Wspólnie z fotografem na pewno coś wymyślicie, a do ślubnych zdjęć będziecie wracać przez lata.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top