Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Kreatywna wizja ślubna

Kreatywna wizja ślubna
Doświadczenie fotografa jest niezwykle istotne, ale równie ważne jest samo podejście do wykonywanego zawodu. Jeśli jest ono bardzo schematyczne, wówczas na Waszych zdjęciach może zabraknąć naturalności i pewnej urokliwej spontaniczności.

Wykonywanie zdjęć dla fotografa ślubnego musi być przede wszystkim wielką pasją. Z parą młodą fachowiec powinien umieć nawiązać swobodny kontakt i wytworzyć przyjacielską atmosferę, która jest ważna, jeśli chcemy, aby nasze zdjęcia wyszły naturalnie. Ponadto fotograf ślubny powinien posiadać niezwykłą umiejętność doboru przestrzeni, która podkreśli najpiękniejsze uczucia i wydobędzie naturalne reakcje.


Ciekawe zdjęcia ślubne

Przecież zdjęcia ślubne wcale nie muszą być nudne oraz powtarzalne. Warto otworzyć się nowe perspektywy! Ważne jest również to, aby pomiędzy parą młodą a fotografem panowała miła i przyjemna atmosfera, którą można osiągnąć tylko dzięki wzajemnemu porozumieniu. Ceremonia ślubna jest jednorazowym wydarzeniem, więc fotografia powinna być doskonała, a fotograf musi być przygotowany do uchwycenia pięknych chwil i tego wyjątkowego wydarzenia. Ślub obejmuje różne rodzaje uczuć takich jak radość, przyjemność i szczęście, które powinny być uchwycone przez zatrudnionego fotografa.


Urokliwe zakątki

Decydując się na ślub w Bobowej, warto również wybrać kilka miejsc, w których pokusicie się razem z fotografem o wykonanie pięknych ślubnych fotografii. W mieście, liczącym zaledwie około 3 tysiące mieszkańców, takich miejsc wcale nie jest mało! Na pewno warto wybrać się do odnowionej niedawno XVIII-wiecznej bobowskiej synagogi, która jednym z najpiękniejszych tego rodzaju zabytków w Polsce. Obecnie synagoga jest czynnym miejscem kultu, w którym nabożeństwa odbywają się sporadycznie podczas pielgrzymek chasydów do grobów cadyków bobowskich.


Piękne miejsca na ciekawe ujęcia

Swoje kroki można skierować także do gotyckiego kościoła pod wezwaniem Wszystkich Świętych z XIV w. Zdjęcia można wykonać tam na między innymi na tle obrazu Jacka Malczewskiego, przedstawiającego Ukrzyżowanie. Na uwagę zasługuje ponadto barokowa kaplica Matki Boskiej Bolesnej z obrazem autorstwa Feliksa Hanasza z 1851 r. i barokową chrzcielnicą z rokokową pokrywą. Również ciekawym miejscem w Bobowej jest dwór z XVII w. zwany "zamkiem", w którym zamieszkiwała m.in. rodzina Długoszowskich, będąca jednym z właścicieli Bobowej, a także dwór w Jeżowie z XVI w. Kilka zdjęć ślubnych możecie wykonać także na Rynku, np. przed figurką świętego Floriana. Możliwości jest bardzo wiele. Nie zastanawiajcie się zbyt długo nad wyborem fotografa. Miejsca mogą poczekać, gdyż uzgodnicie je już z wybranym przez Was fachowcem. Życzymy powodzenia!

Autor: Grzegorz Wieczorek

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top