Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Kilka praktycznych rad o fotografii weselnej!

Kilka praktycznych rad o fotografii weselnej!
W życiu człowieka istnieje kilka szalenie ważnych oraz wzniosłych momentów a dla niektórych nawet jeden. Jest nim moment ślubu wraz z weselem, zatem nic dziwnego, że dosięgają ich ogromne emocje – zresztą nie tylko ich, ale również wszystkich pozostałych uczestników ceremonii ślubnej a także hucznej zabawy weselnej.

W związku z tym od fotografa ślubnego z Opoczna bądź okolic wymaga się znakomitego obeznania ze swoim fachem oraz specyfiką zdjęć ślubnych. Muszą zatem wiedzieć, jak utrwalać dynamiczne ujęcia (szczególnie na weselach) oraz zdjęcia tworzone w sceneriach plenerowych.


Opoczno miejscem sesji ślubnej

Do nich w Opocznie znajdą się całkiem reprezentacyjne lokacje. Prym wśród nich wiedzie odbudowany zamek renesansowy a prócz niego w mieście można znaleźć scenerię w obrębie śródmieścia. Również tam znajduje się zabytkowy Dom Esterki z którym wiąże się pewna lokalna legenda. Gotowe zdjęcia trafiają na komputer, gdzie jako pliki są naświetlane. Podstawowe formaty to JPEG oraz TIF. Naświetlane obrazy mogą posiadać różnorodną wielkość wedle życzenia państwa młodych, choć największe z nich mogą mieć 60 na 200 centymetrów rozmiaru

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top